Kokteiliai su brendžiu

Taurė tauraus gėrimoVisų tikro skonio gurmanų vienas mėgstamiausių gėrimų neabejotinai yra brendis. Būtent jį geriant žmonės jaučiasi vis dar gerdami taurųjį gėrimą, kartu besimėgaudami ir stipresniu alkoholio poveikiu. Kuo geresnis brendis, tuo jis yra skanesnis, kitą dieną nejaučiama dėl jo kilusių blogų simptomų (jeigu vartojamas grynas). Tačiau viena nuostabių savybių brendžio yra ta, kad su juo galima pasigaminti labai skanių kokteilių. Nors pats paprasčiausias būdas gerti brendį yra tiesiog jį gerti vieną arba užsigeriant kokiomis nors sultimis, tačiau taip pat galima su juo gaminti ir paprastus bei labai skanius kokteilius.

Brendis ir kola

Vienas populiariausių ir labai paprastų kokteilių yra tiesiog brendis su kola. Jums reikės mėgstamos kolos (geriausia aišku yra Coca Cola, o ne kokia nors mažame mieste gaminama prasta kola). Taip pat reikės ledukų, taurės, mėtos lapelių ir žinoma brendžio. Jeigu norite puikaus skonio, rinkitės gerą, pasaulyje pripažintą brendį, turintį garsų vardą ir gerbėjus. Kokteilis daromas taip. Į taurę arba stiklinę pilama 50 ml brendžio, tada brendis sumaišomas su 150 mlkolos. Pridedama ledukų ir ant viršaus papuošiama mėtos lapeliu. Tai labai paprastas, gaivus ir skanus, vasaros dienai puikiai tinkantis kokteilis.

Obuolių sulčių kokteilis

Rudenį itin tiks gerti brendžio kokteilį su šviežiomis obuolių sultimis, tad dabar tikrai geras metas išbandyti tokį skonį. Jums reikės šviežiai spaustų obuolių sulčių 250 ml, ir 50 ml brendžio. Sumaišykite juos, taip pat įdėkitegvazdikėlių ir cinamono. Ant viršaus galite kokteilį papuošti obuolio skiltele. Skanaus.

Pieniškas kokteilis

Pieniškas kokteilis bus labai skanus ir galbūt taps mėgstamiausiu kažkieno alkoholiniu kokteiliu. Tačiau prieš imant jį vartoti dideliais kiekiais, verta pasitikrinti, ar jums toks kokteilis nekelia kokių nors blogų pojūčų, ar viskas gerai su virškinimu. Kartais toks kokteilis gali veikti liuosiuojančiai, todėl verta iškart išsiaiškinti, ar viskas gerai, tiesiog pabandžius nedidelį kiekį. Kokteilį padarykite iš pieno, ledų, mėgstamų vaisių (pavyzdžiui, bananų), šokolado gabalėlių ir brendžio. Proporcijas galite rinktis pagal skonį. Jeigu brendžio bus tik keli lašai, tai kokteilis beveik neturės alkoholio, tačiau bus nepaprastai skanus kaip desertas. Jeigu pridėsite daugiau alkoholio – tuomet galėsite ir stipriai nuo jo apsvaigti.

Vaisių kokteilis gali būti ir išvis be pieno. Tereikėtų sumalti vaisius ir maišyti su brendžiu, vis tiek išgausite nepaprastai švelnų, skanų ir gaivinantį gėrimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *