Krūtų didinimas riebalais. O gal geriau implantais?

Jeigu jums reikalinga krūtų didinimo operacija, galime tik kartu su jumis pasidžiaugti, kad šiuo metu galimos labai įvairios galimybės, galimas ir platus chirurgų pasirinkimas kiekvienam pagal jam labiausiai tinkamus poreikius. Svarbiausia palyginti galimybes ir susirasti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Krūtų didinimas – galimybė, kuria pasinaudoti turėtų kiekvienas. Kadangi galimas didinimas ne tik silikonu, tačiau ir riebalais – siūlome susipažinti su abejomis galimybėmis, kad būtų paprasčiau nuspręsti, kuri geriausiai tinka Jums.

Sunku atsakyti, kuris variantas yra geresnis. Dažnai riebalinį didiną renkasi tos moterys, kurios nori vienu pasiekti daugiau naudos. Pavyzdžiui tokiu atveju, kai riebalai yra siurbiami nuo tokios vietos ant kurios pačių riebaliukų yra per daug, kad ir pilvo arba šlaunų. Tokiu atveju viena operacija gali padėti susitvarkyti net su dvejomis problemomis. Visiškai natūralu, kad tai džiugina. Tačiau implantai yra pigesni ir paprastesnė operacija , tad daugeliu atveju to nori moterys.

Taip pat reikia įvertinti tai, kad krūtų didinamas riebalais turi didesnę patirtį, tad galima kur kas paprasčiau nuspręsti, kokio rezultato pavyks sulaukti. To pačiu numatyti visas įmanomas komplikacijas bei galimybes, kurios padės kur kas greičiau pasveikti. Tuo tarpu riebalinis didinimas nėra toks dažnas pasirinkimas ir kai kurie vis dar prisibijo, kadangi internete irgi galima rasti kur kas mažiau info, o tai kelia labai daug klausimų. Bet kuriuo atveju geriausia pasirinkti pasitarus su chirurgu, kuris pateiks rekomendacijas.

Tuo pačiu apgalvokite, ar bet kokio tipo krūtinės didinimas jums yra geras pasirinkimas ir ar tikrai esate pasiruošusi turėti kur kas didesnę krūtinę.

Svarbiausia, kad galimybės egzistuoja, o vėliau jau kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Kai galimybės tokios atviros – jomis pasinaudoti paprasčiausiai yra būtina. Juolab, apsitarkite su chirurgu, kuris gali pateikti rekomendacijas bei paaiškinti, kuri galimybė Jums labiausiai tinka ir padėti apsispręsti, ar krūtų didinimas riebalus, ar implantai geresnis pasirinkimas konkrečiai Jūsų atveju. Tikslingos paieškos garantuoja ir našius rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *