Kokios plastinės operacijos leidžia atjaunėti?

Krūtų didinimas implantaisLaikui bėgant daugelis susiduria su išvaizdos pokyčiais – senstanti oda gali tapti nebe tokia elastinga, todėl keičiasi tiek kūnas, tiek veidas. Dažniausiai su šiais pakitimais sunkiausia susitaikyti moterims. Galima pradėti kompleksuoti dėl raukšlelių, perteklinės odos, kuri irgi kartais gali atsirasti po tam tikrų patirčių, erzinti gali ir pakritę akių vokai. Dažnai su amžiumi pastebima, kad ir krūtys nusileidžia žemiau ir ne visuomet atrodo itin patraukliai. Puiku tai, kad šiuo metu siūloma vis daugiau plastinių operacijų, kurios gali išgelbėti nuo nepasitikėjimo savimi. Baisiausia yra tai, kad itin dažnai nepasitikėjimas savimi turi įtakos gyvenimo kokybei. Ji tikrai nebūna geresnė, kai žmogus jaučiasi suvaržytas. Taigi, tokios operacijos kaip krūtų pakėlimas ar veido ir kaklo odos patempimas kai kuriems gali pakeisti požiūrį į save ir padėti gyventi kur kas geresnį gyvenimą.

Susitaikyti su kūno pokyčiais, kai oda nebėra tokia elastinga būna labai sunku ir po gimdymo. Dažnai vyresnės moterys, nusprendusios susilaukti vaiko, patiria daugiau pokyčių. Tarkime, dėl prastesnio odos elastingumo, dažnai pilvo oda ne visuomet dailiai susitraukia, todėl lygus pilvukas tampa nebeįmanoma misija. Atsiradusi perteklinė oda erzina ne tik dėl to, kad atrodo ne itin dailiai, ten galima gausiau prakaituoti, kas sukelia diskomfortą daugeliui moterų. Pilvo plastika tokiu atveju labai pagelbėja, nes odos perteklius tiesiog pašalinamas. Dėl gimdymo panaši problema atsiranda ir su krūtimis – jos prarandą formą dėl ko dažnai pasirenkamas krūtų didinimas implantais.

Kalbant apie veido odos pokyčius, ne visuomet reikalingas jos patempimas tiek kaklo, tiek veido srityje. Kartais jos būklė būna visiškai puiki, tačiau sendina pakritę vokai. Šią problemą išspręsti gali vokų pakėlimas. Pilnai užgijus pjūviams iškart galima džiaugtis išraiškingu žvilgsniu, kuris leis veidui atjaunėti net keleriais metais. Ne dėl senėjimo, tačiau dėl grožio dažnai pasirenkama ir nosies operacija. Ji labai dažnai pasirenkama tuomet, kai nosis yra pakrypusi arba neproporcingai didelė turimiems veido bruožams. Be abejonės, kai kuriais atvejais ne itin tinkanti nosis gali turėti įtakos ir tam, kad žmogus atrodo vyresnis, todėl tokio tipo korekcija irgi gali padėti labiau pamilti save.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *