Kuprinių gausa „AiC“ parduotuvėse

Gerai pažįstama parduotuvė aic.lt yra žinoma ne tik kareiviams, bet ir turistams, stovyklautojams bei medžiotojiems. Šioje parduotuvėje galima rasti platų asortimentą aukštos kokybės prekių armijai, darbo drabužių ir įrangos, didelį pasrinkimą turi ir turistai ir stovyklautojai. Parduotuvėje galima išsirinkti prekių iš įvairių gerai pasaulyje žinomų prekinių ženklų. Šiandien nutarėme apžvelgti kuprinių asortimentą parduotuvėse „Armijai ir civiliams“.

Alternatyvų gausa

Kaip visada, užėjus į aic.lt internetinį puslapį galime rasti gausą pasirinkimų. Galima rasti ne tik 5 pagal savo funkcionalumą skirtingas rūšis kuprinių, bet ir įvairių priedų joms, krepšių, maišų ir nepešlampamų maišų ir dėklų. Mažos kuprinės, didelės kuprinės, turistinės kuprinės, taktinės kuprinės ir kuprinės-vandens sistemos – tai tik pasirinkimo rūšis, kurios siūlo daug įvairių alternatyvų.

Renkuosi kuprinęSavo internetiniame puslapyje aic.lt pardavėjai teigia, kad visos šios kuprinės skirtos specialioms užduotims, ekskursijoms, žygiams ir turistinėms kelionėms. Visos jos pasižymi aukšta kokybe, atsparumu trinčiai, mat yra pasiutos iš tvirtos medžiagos, kuri suteikia ir ilgaamžiškumo bei galimybę nesunkiai nešti įvairius svorius. Skyrių išplanavimai pasirinkti racionaliai ir pritaikyti įvairios tekstūros bei dydžio nešuliams, o kokybiški sutvirtinimai nugaros srityje puikiai sugeba paskirstyti svorį. Žiūrint į kuprinių nuotraukas ir pasirinkimus, iš tiesų atrodo, kad kiekviena kuprinė puikiai atitinka jų nurodytis kriterijus.

Kaip ir daugumoje kategorijų, taip ir šioje parduotuvės pavadinimas „Armijai ir civiliams“ puikiai atsispindi ir prekėse. Mat tai nėra tik specializuotų prekių pasiūla, tačiau ir dideli pasirinkimai iš maišų, tašių ir rankinių ir laisvalaikiui, artimoms kelionės, įvairių komfortiškų piniginių bei vyriškų rankinių, neperšlampami maišai už puikiai prieinamas kainas gali būti naudojami ir kieme, o specialūs telefonų dėklai, kurie nepraleidžia drėgmės naudingi įvairioms ir ne kelioninėms situacijoms.

Nors vyrauja stereotipas, kad parduotuvėje „Armijai ir civiliams“ vyrauja tik militaristinės spalvos, tačiau peržiūrėjus visas kuprines galima drąsiai teigti, kad tai yra mitas, mat didžioji dalis prekių yra neutralių juodų ar rudų spalvų, o kamufliažo raštus dažniausiai galima rasti kuprinėse skirtose kareiviams. Todėl, kaip ir minėjome anksčiau, ši parduotuvė puikiai atitinka savo vardą „Armijai ir civiliams“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *