Kuris nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdas labiausiai pasiteisina?

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas – tai viena dažniausiai atliekamų moterų grožio procedūrų. Šiuolaikinius grožio standartus atitinkanti moteris ir mergina turi neturėti plaukelių pažastyse ir ant blauzdų. Kitos renkasi variantą pašalinti plaukelius nuo viso kūno, įskaitant bikinio zoną, rankas, šlaunis, plotelį virš viršutinės lūpos ir kt. Kiekviena moteris individualiai pasirenka, kuris depiliacijos būdas jai priimtiniausias ir mažiausiai skausmingas. Tarp gausybės variantų nepageidaujamų plaukelių šalinimui siūlomi ne tik skutimosi peiliukai, depiliaciniai kremai, vaško juostelės, epiliatoriai, bet ir naujosios kartos fotoepiliatoriai. Mūsų tikslas – šiame straipsnyje pristatyti epiliacijos alternatyvas, o jūsų tikslas – išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį variantą.

Skutimas

Pats elementariausias, mažiausiai skausmingas, universalus būdas plaukeliams šalinti – skutimas. Tačiau procedūra neefektyvi tuo atžvilgiu, kad plaukas nuskutamas tik odos paviršiuje, o šaknis taip ir lieka, todėl plaukeliai, vos nuskusti, vėl pradeda augti. Kartais oda glotni būna vos vieną dieną, tad kitą rytą vėl tenka skustis, o tai labai dirgina, sausina odą. Be to, skutant plaukeliai tamsėja, atauga stipresni.

Kremai ir putos depiliacijai

Fotoepiliatoriai moterimsPlaukelių šalinimas depiliaciniu kremu užtrunka šiek tiek ilgiau nei skutimasis, tačiau metodas taip pat yra ganėtinai įprastas, nesukelia skausmo. Kremą tereikia užtepti ant odos, kelias minutes luktelėti ir pašalinti plaukus specialia mentele. Privalumas toks, kad plaukeliai po depiliacijos kremu ar putomis pradės atauginėti tik po kelių dienų. Vertėtų atkreipti dėmesį ir tai, kad kremai pajėgūs įveikti tik plonesnius kojų ir pažastų plaukelius.

Plaukų šalinimas vašku arba cukrumi

Vašku pašalinti plaukai atauga po kelių savaičių. Depiliuojama tiek šaltu, tiek karštu vašku, tiek depiliacinėmis juostelėmis. Vienu metu galima pašalinti didelį kiekį plaukų. Procedūra turi ir kelis trūkumus. Pirma, gana ilgai užtrunka. Antra, ataugę plaukeliai būna plonesni ir silpnesni, todėl kartais gali įaugti po oda. Siekiant to išvengti, reikia naudoti odos šveitiklius, drėkinamuosius kremus ar losjonus. Depiliacija cukrumi yra panaši kaip ir depiliacija vašku.

Fotoepiliacija

Vienas iš moderniausių ir geriausių plaukų šalinimo metodų – fotoepiliatoriumi. Plaukus šalinant šiuo būdu, veikiamas plauko svogūnėlis, kuris po procedūros praėjus kelioms dienoms iškrenta. Metodas turi daug privalumų, nes fotoepiliatoriai leidžia iš karto paveikti didelį odos plotą, plaukeliai įprastai neįauga į odą. Tačiau procedūra efektyviausia šalinant storus ir tamsius plaukus – šviesūs, žili, ploni plaukai nešalinami taip efektyviai.

Epiliatorius ir lazeris

Nepageidaujamų plaukų šalinimas epiliatoriumi – gana skausminga procedūra, tačiau tokia pat efektyvi kaip ir depiliacija cukrumi ar vašku.

Plaukeliai gali būti šalinami ir lazeriu. Tai vienas geriausių metodų pašalinti plaukams, bet ir brangiausias. Metodo efektyvumą įvertino daugelio šalių gyventojai. Procedūros trukmė – iki keliolikos min, plaukai pašalinami nuo didelio odos ploto, plaukelių įaugimo galimybė – minimali. Po procedūros plaukai dažniausiai nebeatauga, tačiau tam, kad plaukeliai visiškai nustotų augti, kartais reikia dviejų ar trijų procedūrų.

Taigi pačios turite išbandyti įvairius depiliacijos būdus. Siekiant puikaus rezultato, galima apsilankyti grožio salone, kuriame dirbantys specialistai suteiks kvalifikuotas grožio paslaugas. Tačiau siekiant procedūrų efektyvumo salone ar namuose, oda reikia pasirūpinti tiek prieš depiliaciją, tiek ir po jos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *