Lauko baseinai nemokantiems plaukti: ką siūlo gamintojai?

Baseinų įrangaStilingi lauko baseinai siejami su prabanga ir išskirtiniu poilsiu, atitinkančiu tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus pirkėjų poreikius. Nors Lietuvos orai permainingi, o žiemos – itin žvarbios ir vėjuotos, vis dažniau nuosavo namo kieme montuojami tvirto pagrindo baseinai. Šios srities ekspertai teigia, kad pasirinkus atitinkamas priežiūros priemones, kokybiškas uždangas ir vandens šildymo sistemas, baseino naudojimo laiką galima pratęsti iki 10 mėnesių ar naudotis juo visus metus.

Baseinai atsipalaidavimui ir pramogoms

Tiek vidaus, tiek lauko baseinai visų pirma siejami su poilsiu ir atsipalaidavimu. Tai puiki priemonė, leidžianti pailsėti po sunkių dienos darbų, pamiršti bet kokius rūpesčius ir mėgautis vandens teikiamais malonumais. Iš kitos pusės, lauko baseinai tampa puikia atrakcija, kuri sukviečia visą šeimą ar draugus ir leidžia mėgautis įsimintinu laisvalaikiu. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, baseinai gali skirtis savo matmenimis, dydžiu ir gyliu, be to, skiriasi baseino formos ir išplanavimas.

Baseinų tipai

Nors paprastai lauko baseinai siejami su plaukimu, tam tikrais atvejais galima rinktis ir mažesnio gylio baseinus. Šis sprendimas rekomenduojamas plaukti nemokantiems žmonėms arba šeimoms su mažais vaikais. Be to, jei baseino gylis yra visiškai nesvarbus, galima galvoti apie dekoratyvų baseiną, kuris tampa išskirtine eksterjero detale, o jame žaisti gali tik patys mažiausi.

Baseinų gamintojai teigia, kad itin dažnas Lietuvos pirkėjų pageidavimas – skirtingo gylio baseinai. Šiuo atveju lauko baseinai turi žemėjantį pagrindą – baseinas paskirstomas į dvi atskiras dalis, kuriose gali ilsėtis tiek patyrę plaukikai, tiek plaukti nemokantys asmenys. Jei renkatės minėtąjį sprendimą, būtina pagalvoti apie aiškią baseino atskirtį, t. y. puikiai matomą ribą, kuri užtikrins saugumą. Vidaus ir lauko baseinai turi atitikti jiems keliamus saugumo reikalavimus, todėl venkite itin staigaus žemėjimo, pavojingų ir aštrių dekoro elementų.

Rūpinkitės vaikų saugumu

Jei baseine pramogauja maži vaikai, skirkite ypatingą dėmesį jų apsaugai. Jei baseinas gana gilus, įsitikinkite, kad vaikai naudoja specialias liemenes ar pripučiamus žaislus, kurie padeda laikytis vandens paviršiuje ir tuo pačiu moko vaikus plaukti. Informuokite vaikus apie saugaus elgesio reikalavimus ir niekuomet nepalikite mažųjų be priežiūros. Primename, kad baseine turi būti įrengtos specialios kopetėlės, kad vaikai galėtų saugiai įlipti ir išlipti. Nenaudojamą baseiną aptverkite tvora, kuri apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *