Mabaforest.lt – puikus būdas parduoti mišką

Kiekvienas miško savininkas gali atsidurti situacijoje, kuomet prisireikia parduoti nuosavo miško sklypą. Priežasčių tam gali būti įvairių: nuo lėšų poreikio iki noro atsikratyti atsakomybės miško rūpinimusi. Visgi miško nuosavybė yra įpareigojanti: mišką reikia prižiūrėti, atsodinti susirgusius ar dėl kitų priežasčių iškirstus miškus, stebėti medžių būklę… Tai reikalauja ir laiko, ir pinigų, o tokia investicija kažkam gali būti per daug įpareigojanti. Bet tuomet miško savininkams gali kilti klausimais: kaip parduoti mišką už tinkamą kainą?

Tai – svarbus klausimas, nes kai kurie miškų supirkėjai gali pasinaudoti miško savininko neišmanimu ir nupirkti mišką už ženkliai mažesnę kainą, nei būtų galima gauti normaliomis rinkos sąlygomis. Dėl šios priežasties vis daugiau žmonių savo miškus parduoda per trečiųjų šalių platformas, kuriose miško pirkime dalyvauja tik patikimiausios miškininkystės įmonės. Viena tokių platformų yra mabaforest.lt.

Miško pardavimo per platformas privalumai

Misko pardavimasMiško pardavimas per tokias platformas, kaip mabaforest.lt yra ko gero saugiausias ir paprasčiausias būdas tą padaryti. Tokių platformų funkcija yra apjungti miškų pardavėjus su jų (su)pirkėjais.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tą patį daro ir eiliniai skelbimų portalai, tačiau tai nėra tiesa. Mabaforest.lt funkcija neapsiriboja tik pasyviu egzistavimu, leidžiant pardavėjams ir (su)pirkėjams tartis dvišališkai. Platformos funkcija yra atrinkti tik savo patikimumą jau įrodžiusias miškininkystės įmones, pirkimo-pardavimo procese neleidžiant dalyvauti abejotinus ar nepatikrintos reputacijos miškų supirkėjams. Tai yra viena iš svarbiausių funkcijų, kuri leidžia miško pardavėjui jaustis užtikrintai išreiškiant norą parduoti savo nuosavybę.

Antra ir ne ką mažiau svarbi funkcija yra ta, kad mabaforest.lt pareikšta intencija parduoti miško sklypą ar leisti jį iškirsti yra iš karto ir tiesiogiai perduodama kitai suinteresuotai pusei. Po miško savininko paraiškos pateikimo ir jos įvertinimo, mabaforest.lt perduoda šią užklausą miškininkystės įmonėms. Tai reiškia, kad pardavėjui nereikia ieškoti pirkėjų ar laukti kol jie patys jį suras. Šioje platformoje viskas yra padaroma už pirkėją, o taip procesas yra gerokai paspartinamas ir supaprastinamas.

Parduodant mišką kitais būdais, pvz. naudojantis tokių skelbimų portalų, kaip skelbiu.lt paslaugomis, miško pardavėjas negali žinoti, kad jo skelbimas tikrai pasieks visas geriausias suinteresuotas miškininkystės įmones. Be to, besikreipiančių pirkėjų patikimimo vertinimas lieka pardavėjo atsakomybėje ir kompetencijoje.

Bet net ir tuomet, parduoti mišką tokiu būdu tiesiog nėra nei paprasčiau, nei greičiau. Miško pardavimas per mabaforest.lt yra ne tik greitesnis ir patogesnis, bet dar ir nieko nekainuoja, kai tuo tarpu miško skelbimui gali tekti išleisti pinigus be jokios garantijos, kad pavyks surasti tinkamą pirkėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *