Mamos diena: kokį papuošalą dovanoti?

Mama – vienareikšmiškai yra brangiausia moteris žemėje. Ji nuo pat gimimo mus mylėjo, globojo bei apsupo rūpesčiu. Taigi, kaip atsidėkoti jai ir, kaip kitais būdais ištarti: „Ačiū, kad esi!“?

Idėja – papuošalai

Mamos dienaJau seniai nebemadinga mamai dovanoti kokius mažmožius ir niekučius, kurie tik renka dulkes arba lieka numesti bei pamiršti stalčiuje. Dovanų ekspertų tikinimu, jau kelerius pastaruosius metus populiariausios – praktiškos dovanos: daiktai, kurių mama pati paprašė, pramogos, SPA malonumai, kelionės ir… juvelyriniai dirbiniai Indivi.

Iš tiesų, juk mamos dažnu atveju pačios gaili save palepinti papuošalais, tad kodėl vaikams to nepadarius už ją? Taigi, kokį papuošalą išrinkti mylimai mamai?

Žiedas

Ko gero, dovanoti žiedą labiau įprasta merginai, žmonai, kitaip tariant, antrai pusei. Tačiau nereikėtų daryti tokių išvadų, nes žiedas mamai – taip pat nuostabi dovana, kurią ji kasdien matys prieš akis. Tokia dovana ideali visomis progomis – gimtadieniui, Kalėdoms ir, be abejo, Mamos dienai.

Grandinėlė ir personalizuotas pakabukas

Grandinėlė – labai jauki dovana mamai, nes toks papuošalas visuomet bus arti širdies. Na, o jei grandinėlę dar papuoš personalizuotas pakabukas, tai – už širdies griebianti dovana, kuri jai visuomet primins apie begalinę vaikų meilę.

Grandinėlė, pasak juvelyrų, tampa vis populiaresnė staigmena, kuri įteikiama tiek gimtadieniams, tiek sukaktuvėms, tiek religinėms šventėms, tokioms kaip komunija ir pan. Todėl investuoti į šį papuošalą – labai sveikintina.

Na, o sukurti personalizuotą pakabuką gali patyręs juvelyras, kuris išklausęs jūsų lūkesčius sukurs unikalų, tik jūsų mamai priklausantį, dirbinį. Dažnai vaikai mamai, kaip pakabuką, dovanoja, kokį simbolį, pavyzdžiui, širdelę, paukštelį, begalybės ženklą ir pan. Taip pat vaikų vardų inicialus, zodiako ženklus.

Apyrankė

Jau apie du metus papuošalų rinkoje ypač išpopuliarėjo Tennis tipo apyrankės. Tai – deimantinė juosta-apyrankė, kuri tinka prie pačių įvairiausių aprangos stilių ir gyvenimo būdo. Todėl tokia dovana tiks kiekvienai mamai.

Taip pat jau kelerius metus itin populiari dovana – raudono siūlo apyrankė, kuri simbolizuoja meilę. Taip pat tikima, kad ji apsaugo nuo negandų ir „piktos akies“. Šias apyrankės neretai ir pačios mamos įteikia savo atžaloms, siekdamos apsaugoti jas nuo nelaimių. O dar nuostabiau jei apyrankėmis būsite pasipuošę visa šeima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *