Medinių laiptų priežiūra

Laiptai gali būti ir yra viena svarbiausių interjero puošmenų, tad jeigu šiuo metu jų ieškote – siūlome investuoti į kokybę. Ji ne tik puikiai atrodo, tačiau patys mediniai laiptai ir tarnauja ilgus metus, tad mokėti geriausiems savo sferos specialistams – apsimoka.

Pasikartosime, kad mediniai laiptai dažnai vadinami geriausia alternatyva kadangi jie skoningai atrodo, metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos, pagal poreikius juos galima perdažyti ir tuo pačiu džiaugtis estetika, kuri kinta priklausomai nuo norimo namų dizaino.

Suteikite laiptams daugiau spalvų

LaiptaiMediniai laiptai gali padėti namams suteikti kur kas daugiau jaukumo ir pagal poreikius interjeras gali vis labiau kisti. Kaip tai padaryti? Perdažykite laiptus ir tuomet jie visada atrodys puikiai, svarbiausia, kad pagal jų spalvą gali kisti ir interjeras. Nuo baldų laiptų, kurie dažniausiai dekoruoja skandinaviško stiliaus namus iki ryškiai raudonų, kurie skoningiausiai atrodo moderniuose namuose arba rudų, kuriuose renkasi klasikos mėgėjai.

Perdažyti paprasta, tik labai svarbu įsigyti geros kokybės dažus.

Plaukite su vandeniu bei muilu

Mediniai laiptai džiugina ir tuo, kad jiems nereikia jokių specialių priemonių valymui. Puikiai užtenka ir paprasčiausio vandenio su muilu, kad net ir patys didžiausi nešvarumai būtų pašalinami be jokio vargo.

Žinoma, rinkoje galima rasti labai daug specialių ploviklių. Tai irgi geras pasirinkimas. Tik jeigu norite sutaupyti arba namuose vengti bet kokių chemikalų – vanduo yra tinkama valymo priemonė šio tipo laiptams valyti.

Būtina nusausinti

Mediniai laiptai, kaip ir bet kokie kiti mediniai daiktai namuose – nėra labai lepūs, tačiau didelis drėgmės kiekis jiems nėra naudingas. Štai todėl siūlome nuplovus – būtinai nusausinti. Geriausia tai daryti su šluoste, tinka ir paprasčiausias skuduras. Svarbiausia, kad ant laiptų neliktų vandens. Taip ne tik pats medinis laiptas ilgesnį laiko tarpą išliks funkcionalus, tačiau taip pat ir išvengsite nelaimių, kai šlapiais laiptais yra lipama žemyn.

Skoningi laiptai – būtini kiekvienuose namuose, kadangi jie gali garantuoti, jog interjeras bus išbaigtas. Galiausiai, kad viskas atrodys taip, kaip Jums labiausiai tinka ir patinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *