Megztiniai: kur panaudoti jau nebenešiojamus megztinius? (I dalis)

Ko gero, daugeliui žmonių yra puikiai pažįstama situacija, kuomet spintoje kabo vienas ar net keli jau nebenešiojami megztiniai. Žinoma, visada galite tokius drabužius perparduoti ar tiesiog padovanoti, tačiau, ar galimi tik tokie pasirinkimai? Žinoma ne, kadangi jų yra iš tiesų kur kas daugiau. Kai kurie būdai jus tiesiog privers nustebti. Taigi, belieka tik įnešti į savo namus šiek tiek originalumo ir kūrybos ir turėsite puikią, unikalumu alsuojančią erdvę.

Megztiniai internetuTurite mažų vaikų? Tokiu atveju, ko gero, jums yra puikiai pažįstama situacija, kuomet vos tik nuperkate naujų žaislų, tačiau pastarieji netrunka mažiesiems atsibosti ir vėl girdite vaikų prašymus nupirkti naujų žaislų. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, jog vaikams svarbus ne pats žaislas, o žinojimas, jog jie turi kažką naujo. Būtent dėl šios priežasties visai nebūtina kas savaitę atžalą džiuginti naujais žaislais iš prekybos centro – jei tik turite minimalius siuvimo įgūdžius, atminite, kad puikių žaislų savo vaikams galite pagaminti ir pati. Šiuo tikslu puikiai pasitarnaus ir jau nebenešiojami megztiniai, o internete rasite ne vieną rekomendaciją, kaip iš nebenaudojamo megztinio, trupučio dekoro elementų bei pasitelkus elementarias siuvimo žinias, pagaminti mielą žaislą.

Tačiau jau nebenešiojami megztiniai gali virsti ne tik puikiais rankų darbo žaislais jūsų mažyliams, bet ir pagalvėlėmis. Masinės gamybos pagalvėlės tikrai nesuteiks tiek daug jaukumo bei šilumos jūsų namams, kaip jūsų pačių rankomis pagamintos pagalvėlės. Šiuo tikslui taip pat puikiai pasitarnaus jau nebenešiojamas megztinis. Taigi, telieka tik atsiraitoti rankoves bei imtis darbo. Tiesa, jei norite ypač puošnių pagalvėlių, tokiu atveju belieka tik priminti, kad be įvairių dekoro elementų tikrai neišsiversite – rinkitės karoliukus, dekoratyvinius akmenėlius, medžiagos skiautes.

Laisvalaikiu mėgstate megzti? Tuomet ir vėl gali pasitarnauti jau nebenešiojamas megztinis – telieka jį tik išardyti ir turėsite puikios žaliavos naujam šalikui, pirštinėms, kepurei ar kitam drabužiui.

Jau pristatėme keletą puikių idėjų, tačiau būtina akcentuoti, kad jau nebenešiojami megztiniai gali būti naudojami ir kitais tikslais. Dar daugiau informacijos – kitoje dalyje.

Megztiniai

Megztiniai: kur panaudoti jau nebenešiojamus megztinius? (II dalis)

Praėjusioje dalyje kalbėjome apie tai, kad iš jau nebenešiojamų megztinių galite pasigaminti pagalvėles, žaislų vaikams ar turėti puikios žaliavos kitiems drabužiams. Vis dėlto, neretai yra sakoma, kad megztinis yra universalus drabužis, kuris idealiai tinka įvairiais atvejais (dėvėti laisvalaikiu, namuose, sportuojant, vykstant į iškylą, apsipirkti ir pan.), tačiau tuo pat metu verta akcentuoti dar ir tai, kad megztiniai gali tarnauti įvairiais būdais net ir tuomet, kai jie jau yra nebenešiojami. Taigi, akivaizdu, kad praėjusioje dalyje pristatėme dar tikrai ne visus būdus, todėl kviečiame sužinoti likusius.

Mėgstate mėgauti kava, karštu šokoladu ar arbata? Tokiu atveju turbūt pageidaujate, kad mėgstamas gėrimas kuo ilgiau išlaikytų ir savo šilumą. Belieka tik pridurti, kad tai iš tiesų yra įmanoma – pastaruoju metu vis labiau ir labiau populiarėja idėja puodelį įstatyti į tam tikrus dėklus. Tokiu būdu puodelyje esantis gėrimas kur kas ilgiau išlaiko savo šilumą. Belieka tik pridurti, kad geriausiai šiam tikslui tinka iš vilnos pagaminti dėklai. Ko gero, jau supratote, kaip ir kuo gali pasitarnauti jau nebenešiojami megztiniai – taip, supratote teisingai, iš jų galite pasigaminti puikius dėklus puodeliams ir ilgiau nei buvote įpratę, mėgautis karta kava ar arbata.

Jūsų namuose gausu vazonuose augančių augalų? Jau pabodo turimi vazonai, tačiau negalite pasigirti puikiais piešimo įgūdžiais? Nesiūlysime jums atnaujinti turimų vazonų teptuko ir dažų pagalba – tokius pat dėklus, kaip tik aprašytus, galite pasigaminti ir ne tik puodeliams, bet ir vazonams.

Turite šunį arba katę? Tokiu atveju jūsų augintinis tikrai turi ir savo vietą, į kurią skuba pailsėti. Belieka tik pasistengti, kad pastaroji būtų graži bei jauki. Siekiant grožio ir jaukumo, pasitarnauti gali ir jau nebenešiojamas megztinis – iš jo galite pagaminti puikų paklotą savo augintinio guoliui.

Kaip matyti, yra daug puikių būdų, kaip galite panaudoti jau nebenešiojamus megztinius. Kaip tik turite tokių? Užteks jiems kabėti jūsų spintoje nenešant jokios naudos – išsirinkite vieną iš šių būdų ir pagyvinkite savo buitį nauja detale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *