Naudingos idėjos namams, kurios pakels jų vertę

Idėjos namamsKas yra iš tiesų naudingos idėjos namams? Ar tai – gražiausi ir madingiausi baldai? O gal kažkas, kas taupo pinigus ir energiją? O gal tai aplinkai draugiškos idėjos, o gal tai, kas vizualiai išplečia erdvę ir sukelia daugiafunckiškumą? Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi, kiekvienas naudingumą supranta savaip. Štai domusgalerija.lt gali pasiūlyti labai daug puikių interjero elementų, bet tik tuomet, kai patys žinosite, kaip turi būti tie elementai naudojami, ir ko jais siekiama, galėsite pasakyti, kad tai buvo tikrai naudingos idėjos jūsų namams. Šį kartą mes naudingomis idėjomis namams pavadinome tokias, kurios pakeis jūsų namų vertę. Tai vertinga tuomet, kai, pavyzdžiui, planuojate išnuomoti arba parduoti savo būstą ir norite iš to gauti maksimalią kainą.

Išvalykite ir sutvarkykite namus

Sakoma, kad pirkėjai iš tiesų visada perka ne daiktą, o emociją. Mes nusprendžiame kažką pirkti arba nepirkti dėl to, kad būname psichologiškai paveikti situacijos, aplinkinių įtakos, daikto išvaizdos ir pan. Kartais sakome – nesuprantu, kodėl nusipirkau šį man nereikalingą daiktą. Tai dėl to, kad geriausi pardavėjai parduoda emociją, o ne daiktą, dėl to ir pirkėjui poreikis atsiranda. Norint, kad namai suteiktų norą juos pirkti ar nuomotis, reikia suteikti jiems gerą emociją, o tai, visų pirma, padės padaryti tikrai gera tvarka namuose. Tad prieš kviesdamiesi prekybos agentus ar potencialius klientus, gerai sutvarkykite savo namus. Investuotojų, sugebančių objektyviai įvertinti jūsų butą ir nekreipti dėmesį į voratinklius palubėse, bus mažiau. Dauguma vadovausis tuo įspūdžiu, kokį tie namai suteiks.

Šiek tiek paremontuokite

Nesiimkite didžiulio remonto, bet patvarkykite ir paremontuokite tokius dalykus, kuriuos galite padaryti patys. Pavyzdžiui, vietoje senų tamsių bjaurių tapetų koridoriuje, palikite sieną be tapetų ir ją nudažykite baltai. Balta visada išeitis, nes ji reiškia švarą ir savotišką naują pradžią. Suremontuokite iškritusius elektros lizdus, varvantį čiaupą, atsilupusias grindų plyteles ar nesidairinėjančias spinteles. Tai pakels interjero ir namų vertę.

Šiek tiek dekoruokite

Nereikia pritempti Egipto piramidžių figūrėlių ir prikabinti šernų galvų. Pakaks integruoti keletą nebrangių, tačiau įprastų ir visiškai naujų interjero detalių. Pavyzdžiui, nupirkite naujas užuolaidas, naują kilimą pagrindiniame kambaryje ar ten, kur labiausiai trūksta naujumo bei jaukumo. Net ir naujas šviestuvas ar vienas įdomus toršeras iškart kurs erdvei visai kitą pojūtį. Nukabinkite senus niekam neįdomius jūsų prosenelių paveikslus ir imkitės kažko naujo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *