Naudoti automobiliai – kokį pasirinkti moteriai?

Naudoti automobiliai užima didžiausią rinkos dalį. Jų įvairovė tokia didelė, kad mažiau patirties turinčiam vairuotojui, o ypač moteriai galva gali susisukti kai reikia įsigyti automobilį. Taigi, duosime kelis patarimus, kuriais galbūt pasinaudos mažiau patirties turinčios damos.

1. Automobilio spalva

Mums, moterims, transporto priemonės spalva kartais būna lemianti apsisprendimą. Žinoma, jeigu biudžetas nėra ribotas, ilgai paieškoję rasite jums patinkančios spalvos, markės, kėbulo tipo automobilį. Tačiau, jei biudžetas mažesnis, žymiai svarbiau atsižvelgti į kitus faktorius.

Nereikia pamiršti ir praktinės spalvos reikšmės. Pavyzdžiui, baltas automobilis atrodo gražus tik kai būna švarus, todėl reikia nusiteikti, kad jį teks dažniau plauti. Juoda ar tamsiai mėlyna transporto priemonė traukia saulės spindulius, todėl vasarą viduje gali būti labai karštą.

2. Kėbulo tipas

Perkant naudotą automobilį, reikia apsispręsti, koks jums reikalingas kėbulo tipas.

Sedanas vienas populiariausių kėbulo tipų. Jis turi dvi eiles sėdynių ir skiriasi tuo, kad jo bagažinė yra atskira nuo salono.

Universalas turi daugiau vietos kroviniams. Jo galas šiek tiek ilgesnis, bagažinė sujungta su salonu. Šis tipas dažniausiai renkamasis dėl praktiškumo, įvairių daiktų, statybinių medžiagų vežiojimui.

Hečbekas panašus į sedaną, tačiau jo galas paaukštintas, o bagažinė sujungta su salonu.

Visureigis didžiausių gabaritų automobilis, jis mėgiamas dėl erdvaus salono, paaukštintų vairuotojo sėdynių, didesnės galios, tačiau dažniausiai „suryjantis“ daug degalų.

Naudoti automobiliai – kitos savybės

Perkant automobilį pirmiausia žiūrima į tris dalykus:

1) jo išvaizdą;

2) pagaminimo metus;

3) nuvažiuotų kilometrų skaičių.

Šie trys dalykai padeda susiformuoti pirmą įvaizdį apie naudoto automobilio būklę. Tačiau, to neužtenka. Rimtai susidomėjus transporto priemone, reikia patikrinti ar nuvažiuotų kilometrų skaičius nėra atsuktas. Tai galima padaryti per internetinį portalą.

Naudoti automobiliai gali turėti daug užslėptų trūkumų. Jeigu moteris nenori sukti sau galvos ieškodama kažkokių gedimų, ji gali tiesiog patikėti transporto priemonę servisui, pirminei apžiūrai. Jos metu bus gauti atsakymai, ar reikalingas detalių keitimas, ar yra gedimų.

Jei norite įsigyti tvarkingą ir patikimą naudotą automobilį, kreipkitės į „Krasta Auto“ salonus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *