Neįprastos lėkštės ir puodeliai

Kartais mūsų kasdien naudojami porceliainiai puodeliei ir indai būna tokie paprasti ir įprasti, kad mes net pamirštame ar gal net neįsivaizduojame, jog jie galėtų būti ir kitokie. Dar labiau ypatingi, kūrybingai ir sumaniai pagaminti, labai gražūs ir stilingi. Kokie indai pas mus dažniausiai neatsiduria ant stalo, tačiau jie yra sukuriami labai originaliai? Keletas indų aprašymų – prieš jus.

Mėlyna snaigė

Jeigu staiga ant jūsų stalo atsidurtų apvalios formos, tačiau net ne visai taisyklingas blynas, kuris turėtų nelygius kraštelius, kuris būtų permatomas, žydras ir panašus į snaigę, ką pagalvotumėte? Ar tokie indai tinkami maistui? Iš tiesų, jie ir yra skirti maistui, tik žmonės labai retai randa tokių neįprastų indų. Tokios skaisčiai žydros spalvos, nelygaus reljefo lėkštės iš stiklo puikiai tiks kalėdiniam stalui, kada sniegas tampa vienu pagrindinių akcentų.

Širdelės forma

Puodeliai tau ir jamJeigu jūsų namuose atsiranda širdelės formos indai, tikėtina, kad kažkas juos padovanojo. Tada sukame galvą – ką su jais veikti? Geriausias receptas, kad tokios neįprastos formos indai atrodytų tikrai gerai – dubliuoti formos. Nedėkite į tokį indą paprastos duonos riekių ar salotų kalno. Verčiau į tokią formą dėkite širdelės formos saldainius, čirvinių blynų širdeles ar ką nors kita, išpjaustyta ta pačia forma. Labai dažnai grožis kuriasi atsikartojimuose, todėl ir tokia širdelė galėtų būti tai, kas jums atrodys labai gražu.

Perlamutro žavesys puodeliuose

Jeigu esate matę tikrą perlą, žinote, kad jis iš toliau atrodo baltas, tačiau pavarčius saulėje išryškėja daug įvairių atspalvių. Taip pat tos spalvos gali keistis jau ir paties moliusko geldelės viduje – jos dažnai atitinka perlo spalvyną. O ar esate matę tokias perlamutrines lėkštes ir puodelius? Tokie porcelianiniai puodeliai gali žavėti savo perlamutriniais atspalviais. Indai nebus padaryti iš perlo ar kiautų jūros gyvūnų, tačiau jie tikrai galės būti stulbinančiai gražūs, kaip kokios vaivorykštės. Padėkite tokias lėkštes ir puodelius ant stalo, ir jūsų indai sulauks daugiau dėmesio negu naujieji jūsų kaklo papuošalai.

Medinės lėkštės

Dažniausiai tokias sutinkame picerijose, kur vietoje normalios apvalios lėkštės, picą mums patiekia tiesiog ant medžio gabalo. Privalumas – originalu, smagu ant tokio kažką pjauti, atrodo skaniau. Minusas – jeigu tik turite kažkokį skystesnį maistą, tai ant tokios lėkštės jo nepatieksite. Tokios lėkštės tinka tik tiems valgiams, kurie yra visiškai kieti, kurie tikrai nenuriedės lašais kažkur į kraštus ir galiausiai nenubėgs nuo medinės lentelės ant baltos ką tik išskalbtos staltiesės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *