Neįprastos vasaros planas

Kažkam kemperių nuoma gali atrodyti nuostabus atostogų planas, o kažkam – tik pervežti ekskursiją vaikų. Tačiau iš tikrųjų atostogavimas namelyje ant ratų yra populiarus pasaulyje dalykas, leidžiantis kokybiškai panaudoti ir planuoti savo laiką, patirti daug puikių įspūdžių, dėl to per daug nesivarginant, neišleidžiant pinigų viešbučiams.

Keliaujantys namai – ant ratų

Kemperių nuomaJeigu neturite savo kemperio, tuomet gali padėti kemperių nuoma, bet jau pačiai pradžiai, kol suprasite, ar jums toks keliavimo ir atostogų būdas priimtinas. Galite pasirinkti tokį kemperį, koks labiausiai tiks jūsų kelionei. Jeigu keliaujate tik vienas ar dviese, tiks ir mažiausias kemperiukas. Jeigu su vaikais – ir daugiau patogumų galima siekti. Kemperiai gali būti tikrai maži, kaip automobiliai, gali būti ir dideli – lyg daugiabučiai su savo virtuve, miegojimo zona ir netgi dušu. Žinoma, tam, kad veiktų važinėjančios komunikacijos, tenka vis prisijungti prie stabilių komunikacijų židinių, tačiau galbūt jums tai nebus sunkus dalykas. Keliaudami pamatysite, kad visada stebėsite, kada ir kur yra specialių kemperių aikštelių. Tokios stovyklavimo vietos ir taps jūsų „kiemu“, nes tai kaip tik kemperiams – nameliams skirti plotai. Juose bus ir elektros, ir vandens, ir kitos komunikacijos. Jeigu pavargsite viską nuolat atlikti namelyje – kemperyje, galėsite pasinaudoti stacionariais patogumais.

Darbas ir atostogos viename

Tiems, kas gali dirbti įvairiose vietose, kemperių nuoma gali tapti ir gyvenimo būdu, kada ne tik atostogaujama, bet ir keliaujama bei dirbama. Pavyzdžiui, programuotojai, rašytojai, žurnalistai neretai gali savo darbo vietą įrengti kad ir ant kelmo – jiems tereikia kompiuterio su gera baterija ir bevielio interneto ryšio, o jį šiais laikais gali rasti tiesiog visur. Taigi, tai gali būti ir darbas, ir atostogos vienoje vietoje, priklausomai nuo to, kas jums labiau patinka. Gali būti ir keliaujantys darbuotojai, atvykstantys į įvairius objektus. Pavyzdžiui, keliaujantys stogdengiai ar kitokie statybininkai – tiesiog keliauti iš vienos vietos į kitą ir ten atlikti įvairius darbus. Tačiau tokiems žmonėms – darbininkams reikėtų turėti pakankamai gerai išvystytą savo reklaminę kampaniją, kad būtų, kas užsisakinėja tas jų paslaugas.

Aplankyti įvairias šalis dirbant – tai gera idėja darboholikams, kurie save graužia, kai tik atostogauja ir nedirba. Jeigu norite ir jūs taip pramogauti, išsinuomokite kemperį ir galėsite dienomis dirbti, o vakarais apžiūrėti naujas vietas, miestus ar gyvenvietes, maudytis ežeruose ir vandenynuose, susipažinti su skirtingomis kultūromis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *