Nišiniai kvepalai: kas tai?

KvepalaiKvepalai yra meno kūriniai, kurie labai mėgstami tiek moterų, tiek vyrų ir naudojami įvairioms progoms, pradedant nuo eilinio išėjimo į miestą susitikti su draugais iki dalyvavimo prabangiose šventėse. Juk vis dažniau norime pasijusti ypatingais ir pastebėtais. Kvepalai iš principo yra eterinių aliejų ir kitų aromatinių junginių mišiniai, jau nuo gilios senovės naudojami žmogaus kūnui suteikti malonų kvapą. Bet šiais laikais išsirinkti ypatingus ir sau patinkančius kvepalus gali būti tikras iššūkis, kai parduotuvių lentynos net lūžta nuo kvepalų pasirinkimo kiekio. Įprastai yra išskiriami du kvepalų tipai: tai nišiniai ir komerciniai kvepalai. Kuo jie skiriasi? Paprastai tariant tai viskuo, pradedant nuo kainos, baigiant kokybe. Nišiniai kvepalai yra labai aukštos kokybės parfumerijos produktai. Kai kalbama apie kvepalus, kurie yra meno kūriniai, tai ir kalbama būtent apie nišinius kvepalus.

Šiems kvepalams pagaminti yra skiriamos visos profesionalų žinios, patirtys ir pastangos. Jų viduje slypi tik natūralūs aliejai ir kiti natūralūs komponentai. Tai suteikia galimybę priimti drąsius sprendimus ir pagaminti išskirtinius aromatus. Nišinių kvepalų pasirinkimas yra labai didelis tiek vyrams, tiek moterims. Tai neabejotinai bus iš kitų išsiskiriantis ir identifikuojantis įvaizdžio elementas. Originalus ir savitas šios kokybiškos parfumerijos aromato dvelksmas apgaubs jus nematoma, bet kiekviename žingsnyje persekiojančia aura, kuri tiek jums, tiek aplinkiniams suteiks gerą nuotaiką ir malonumą. Galima pastebėti, kad šiais laikais sparčiai auga žmonių noras įsigyti nišinius, o ne komercinius, niekuo neišsiskiriančius ir prastesnės kokybės kvepalus. Vienintelis dalykas tas, kad tokie kvepalai yra daug brangesni, nei komerciniai. Tačiau, kruopščiau paieškojus galima pamatyti, kad tokių kvepalų kainos gali būti ir šiek tiek mažesnės, nei siūlo kiti. Svarbiausia, kad neapsigautumėte ir ne įsigytumėte tokių kvepalų iš pačių žmonių, kurie teigdami, kad parduoda nišinius kvepalus mažesnėmis kainomis, bet iš tikrųjų siūlo kur kas prastesnės kokybės ir ne natūralių ingredientų turinčius kvepalus. Pas mus Lietuvoje dažniausiai nišinių kvepalų kainos svyruoja nuo 150 – 200 Eur iki 300 – 400 Eur.

Įrašo “Nišiniai kvepalai: kas tai?” komenatarų: 1

  1. Kvepalai tai menas, tikra tiesa,nesuprantu kaip Viktorija Siegel pardavinėja nišinius kvepalus už 28 eurus ir dar su akcija du buteliukus už vieno kaina,gaila perkantys nesuvokia kad juos begėdiškai apgaudinėja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *