Nuo ko priklauso tinklapio reitingavimas?

Kompiuterio klaviatūraTikriausiai jau žinote, jog norint atsidurti gerose Google paieškos sistemos pozicijose, jums teks optimizuoti savo tinklapį ir padaryti daug sunkių darbų. Seo paslaugos ir specialistai yra labai paklausūs, kadangi su jų pagalba verslas gali atvesti pas save daug papildomų klientų ir uždirbti didelius pinigus. Kitaip tariant, seo paslaugos turi labai didelį atsiperkamumą. Tačiau tam, jog nenusipirktumėte katės maiše ir neužsisakytumėte tiesiog oro, o ne realių paslaugų, jūs ir pats turite bent jau minimaliai suprasti kas yra seo ir kaip turi būti atlikta gera seo optimizacija. Pakalbėkime apie pagrindinius dalykus, kurie Google paieškos sistemai signalizuoja apie jūsų tinklapį kaip apie patikimą ir dėmesio vertą vietą.

Šiais laikais vienas iš svarbiausių dalykų yra saugumas. Kasdien girdime apie programišius galinčius nutekinti duomenis, įsilaužimus į įvairius tinklapius ir kitus pažeidimus. Nenuostabu jog saugumas yra vienas iš dalykų, į kuriuos atsižvelgia ir Google. Jie tikrai nenori nukreipti savo lankytojų į tinklapius, kurie yra nepatikimi ir nesaugūs. Kaip Google supranta, jog jūsų puslapis yra saugus? Visų pirma, jo programinis kodas turėtų būti tvarkingas, neturėti jokių saugumo spragų. Taip pat jūs turėtumėte naudoti robots.txt failą, kuris nurodo paieškos sistemos robotams, kur ieškoti informacijos jūsų tinklapyje. Galiausiai, investuokite šiek tiek pinigų į saugų adresą, t.y. nenaudokite http, įsidiekite https.

Kitas svarbus niuansas – tinklapio greitis. Šiuolaikiniame pasaulyje net ir kelios sekundės gali turėti labai didelę įtaką, todėl pasirūpinkite, jog jūsų tinklapis krautųsi kaip įmanoma greičiau. Jie dauguma lankytojų į jūsų tinklapį ateina iš Vokietijos, galbūt ir patį tinklapį reikėtų patalpinti Vokietijos serveriuose? Optimizuokite visus paveikslėlius ir didesnius failus, kurie gali trukdyti greitam puslapio atvėrimui. Google tai tikrai įvertins.

Dar vienas indikatorius pasakantis Google jog jūsų tinklapis yra aktyvus ir vertas dėmesio – išoriniai signalai. Būtų labai gerai, jei naudotumėtės visais įmanomais socialiniais tinklais ir susietumėte juos su savo tinklapiu. Taip pat naudokitės (jei leidžia galimybės) ir kitais, mokamais vartotojų pritraukimo būdais, tokiais kaip Adwords reklama.

Galiausiai, bene pats svarbiausias dalykas – turinys. Jis turi būti išsamus ir suteikiantis lankytojams vertę. Tai yra vienas iš kertinių faktorių pagal kuriuos Google reitinguoja tinklapius savo paieškos sistemoje. Investuokite į turinį, pastoviai jį atnaujinkite. Tai padės ne tik pozicijoms Google paieškoje, bet ir užmegzti geresnį ryšį su savo lankytojais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *