Malonus vasaros sportas

Net jeigu visada sakote, kad nemėgstate sporto, vasarą yra veiklų, kurios jums patiktų, ir kurias visgi būtų galima priskirti sportui. Jų ieškoti galima pradėti ten, kur nuomoja baidares Žemaitijoje, arba kur galima pasivažinėti dviračiu.

Kai sportuoja net nesportuojantys

Nuomoja baidares ŽemaitijojeNesportuojantys žmonės dažniausiai nemėgsta šios veiklos dėl to, kad labai sunku pradėti. Jeigu esi nejudrus, tavo raumenys būna neprisitaikę judesiams. Taip pat, jeigu taip gyveni, tai tada dažnai ir turi antsvorio, taigi, judėjimas tau būna itin komplikuotas dalykas. Be to, nesinori kitų žmonių pasmerkimo. Galiausiai, nelabai tampa aišku, kas tame sporte tokio smagaus, kai tai atrodo tik savęs kankinimas ir dar nesėkmingas, nes gana greitai tenka pasiduoti. Tačiau ir nesportuojantys bei sakantys, kad nemėgsta sporto, kartais dėl to klysta, nes tam tikra sporto veikla visgi jiems gali ir labai patikti, tik jei to nevadins sportu. Kartais tiesiog pramogaujant su visais yra taip gera, taip smagu, kad tai vadini laisvalaikiu ir pramoga, o ne sportu, ir dėl to taip ir nutinka, kad nepastebi, kaip visgi pasportuoji su visais drauge. Kokios tai veiklos?

Baidarės

Dažniausiai nuomoja baidares Žemaitijoje arba specialios baidarių nuomos įmonės, arba kompleksines turizmo paslaugas teikiantys taškai: kaimo sodybos, turizmo centrai ir kt. Plaukiant baidare reikia užsidėti gelbėjimo liemenę, tai užtikrina kiekvieno keleivio saugumą. Juk negali žinoti, kada įkrisi į upę. Tačiau priklausomai nuo to, kokia upė pasirinkta, maršrutas gali būti labai lengvas ir niekas neiškris, arba sunkesnis, kada įmanoma ir iškristi, ir tekti panešti baidarę per šakas ar akmenis. Tiems, kas plaukia pirmą kartą ir dar nekenčia judėjimas, sporto, galbūt bus smagiau plaukti tokia upe, kuri yra ramesnė, ne sekli (nereikės persinešti baidarių), turi mažiau netikėtų posūkių. Tačiau džiaugsmas plaukiant baidare didžiulis: aplink keičiasi vaizdai, jūs patiriate visiškai naujus dalykus, esate gamtoje su draugais, ir ne bet kur gamtoje – o vandenyje. Ir jūs, kaip kad ir mėgstate – sėdite. Kai jauti tiek malonumo, ne taip sunku ir irkluoti. Tik persistengus pasijusite pavargę.

Dviračiai

Kita vasaros pramoga, kuri patiks ir nemėgstantiems judėjimo, yra dviračiai. Jais galima važinėtis gerais dviračių takais, pažinti apylinkes, nusivežti dviratį į Kuršių Neriją ar išsinuomoti kurorte. Tai labai greitas ir patogus būdas taip pat keliauti, pažinti aplinką. Nepersistenkite, ir pamatysite, kaip pamilsite šią veiklą.

Įrašo “Malonus vasaros sportas” komenatarų: 1

  1. Ne tik vasarą, bet ir visus metus reikėtų išlikti aktyviems. Vasaros metu galima susigalvoti aktyvių pramogų lauke, tačiau jau nuo rudens galima pradėti galvoti apie užsiėmimus ir viduje, pavyzdžiui pradėti lankyti treniruotes arba sugrįžti į sporto klubus. Sporto klubai vilniaus centre yra puikus pasirinkimas pasimankštinti tiesiai po darbo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *