Paskolos gavimas iš žmonių

Paskolą galima gauti skirtingais būdais. Jūs galite skolintis iš savo giminaičių ar pažįstamų; tokioje įvykiu sekoje tikriausiai galėsite pasiskolinti pigiausiai, nes vargu ar jūsų giminaičiai ar pažįstami bandys iš jūsų nulupti paskutinius marškinius ir bandys užsidirbti palūkanų. Artimieji dažniausiai yra pasirengę paskolinti be jokių palūkanų ir net be konkrečių paskolos grąžinimo terminų. Tad gauti paskolą iš artimųjų yra paprasčiausiai ir pigiausia, nes jie niekada nesistengs pasipelnyti jūsų sąskaita.

Paskolos iš žmoniųBet jeigu viskas būtų taip lengva, tai turbūt nereikėtų nei kreditų tiekėjų, nei kitų skolintojų, nei tokių straipsnių kaip šis. Problemos prasideda tuomet, kai jūsų artimieji negali patenkinti visų jūsų finansinių poreikių. Taip jau nutinka, kad jei jūs esate neturtingas ir kilęs iš vargingos šeimos, tai tikriausiai jūsų artimieji, draugai ir pažįstami taip pat yra panašioje situacijoje. O tada pradeda ieškoti kitokių būdų pasiskolinti, nes šie akivaizdžiai neveikia. Vienas iš tokių yra jau labai plačiai paplitusios paskolos iš žmonių. Tokios paskolos yra geriausia alternatyva paskolai iš giminaičių, nes priešingai grobuoniškoms kredito bendrovėms, paskolos iš žmonių yra išduodamos daug mažesnėmis palūkanomis ir apskritai geresnėmis sąlygomis. Jas išduoda paprasti žmonės per tarpusavio skolinimo platformas ir jie nereikalauja aukštų palūkanų ir dar daug visokių papildomų sąlygų, kurios yra įprastos paprastų greitųjų kreditų bendrovėse. Jei pavėluojate grąžinti paskolą žmonės, tai nereiškia, kad dabar jums reikės susimokėti kelis kartus didesnes palūkanas, kaip baudą už tai, kad pavėldavote atlikti kredito įmoką. Kaip ir visur kažkokie mokesčiai už pavėlavimą egzistuoja, bet paskolos iš žmonių tikrai nereikalauja tokių didelių, kaip įprasti greitieji kreditai.

Kad būtų geriau ir lengviau suprasti kuo paskolos iš žmonių yra geresnės, palyginkite tai kaip ji atrodo ir tai kaip atrodo greitas kreditas internetu. Paskolos iš žmonių, visų pirmiausia, yra pigesnės. Jas suteikiant dominuoja super konkurencija, kurios metu palūkanų norma yra numušama žemyn iki kol mažiausias palūkanas siūlantis žmogaus poreikis skolinti yra patenkinamas. Taip pat jūsų palūkanų norma priklausys tiesiogiai – kai skolinatės iš žmonių – nuo jūsų rizikos laipsnio. Greitieji kreditai taip nėra išduodami, nes jų palūkanų norma nepriklauso nuo tokių sąlygų. Greitieji kreditai internetu yra tiesiogiai įstatymiškai įpareigoti taip, kad būtų suteikti vienodomis palūkanomis visiems klientams, kuriems tas greitas kreditas internetu yra prieinamas. Todėl jei jūsų pajamos yra 500 eurų per mėnesį, o kito žmogaus pajamos yra 5 000 eurų per mėnesį, tai abiems klientams siūlomos palūkanos bus vienodos, nes taip sako įstatymas. Diskriminuotoi klientų šiuo atžvigiu negalima.

Tai yra pagridinis ir svarbiausias skirtumas tarp paskolų iš žmonių ir greitųjų kreditų. Abu juos galima gauti internetu, bet vienas iš jų yra pigesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *