Patarimai keliaujantiems į Londoną

Planuojate turėti smagų savaitgalį Londone? Verta tą padaryti, nes lėktuvų bilietai Vilnius Londonas dabar pardavinėjami tikrai draugiškomis kainomis. Štai patarimai, planuojantiems tokią kelionę.

Ieškokite pigių bilietų per tarpininkus

Visų pirma, jums reikia rasti pigius bilietus. Kadangi tai yra viena populiariausių krypčių, jūs tikrai turėsite labai daug skirtingų pasirinkimų. Jeigu jums nesvarbu, su kokiomis oro linijomis skristi, tuomet galima tiesiog ne eiti į tam tikrų oro linijų puslapius, o į tarpininkų, kurie iškart suranda jums tinkamiausius bilietus pagal kainą, datą ir persėdimų skaičių. Tokie tarpininkai jums sutaupys laiko ir galbūt parodys tokius pigių skrydžių variantus, apie kuriuos net nebūtumėte pagalvoję, jeigu būtumėte savarankiškai organizavę kelionę.

Rinkitės savaitgalį arba darbo dienas

VilniusRenkantis bilietus matysite, kad kainos labai svyruoja ir priklausomai nuo to, kokį renkatės laiką. Ar tai savaitės dienos, ar savaitgaliai, ar švenčių metas, ar mokslo metų pradžia. Yra tam tikros tendencijos, kada skrydžiai turi savo piko kainas, tad jeigu jūsų nespaudžia jokie įsipareigojimai, pigiau bilietus galite keliaudami ne savaitgaliui, o darbo dienoms. Taip pat ne pačiu sezonu, kada migruoja daug emigrantų, keliaujančių į Lietuvą ar iš jos, aplankyti kažko ar atgal į darbus. Vėlgi, tokias bilietų tendencijų bangas galite matyti ieškodami skrydžių pigių bilietų tarpininkų svetainėse.

Susiplanuokite veiklas

Prieš išvykdami paskaitykite tokias svetaines kaip Lonely Planet ar Trip Advisor ir susiplanuokite veiklas. Nuspręskite, kaip jums būtų patogiausia keliauti. Nebijokite priimti ryžtingo sprendimo ir už kai kurias kelionės dalis nebijokite šiek tiek sumokėti daugiau. Tarkime, gal visgi norėsite pasikelti „Londono akimi“, nors tai ir kainuos apie 30 svarų. Tačiau tam tikrus dalykus Londone verta padaryti ir netaupant pinigų. Juk nieko tokio, jūs galite daryti, ką norite, jeigu į tokią kelionę leidžiatės galbūt vieną kartą gyvenime.

Pažymėkite sau žemėlapyje, ką norite pamatyti ir planuokite veiklas paeiliui, pagal tai, kas kur yra šalia vienas kito, kad nereikėtų lakstyti iš vienos žemėlapio pusės į kitą. Tai jums leis greičiau daugiau pamatyti. Londonas yra milžiniškas, ten visur visada būriuojasi žmonių eilės, o prasmukti iš vienos miesto pusės į kitą užtrunka gana ilgai, be to, viešasis transportas vienas brangiausių pasaulyje. Tad puiku planuoti maršrutus tiesiog pėsčiomis, pasiekiant objektus, kurie yra visai šalia vienas kito, tuomet bus ir smagu, ir laiko sutaupysite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *