Pavasario avalynė

Pavasaris jau įsibėgėjo, tad metas išmesti savo senus žieminius batus, arba u-kelti juos į palėpę ir palepinti savppėdas pavasariniais batais. Jų ieškoti galima ir interneto parduotuvėje https://www.b-a.eu/. Čia tikrai rasite kažką sau ir visai šeimai. Kokių batelių verta ieškoti pavasariui?

Sportinė avalynė

Pavasarį kyla didžiausia susidomėjimo banga sportu. Gali būti, kad ir jūs užsinorėsite nubėgti vieną kitą maratoną, padaryti keletą šuoliukų lauke ar pasivažinėti dviračiu. Tam atitinkamai reikės ir avalynės. Taigi, sportinė avalynė čia tiks geriausiai. Bėgimui yra skirti specialūs labai lengvi ir kvėpuojantys bėgimo bateliai. Sporto salei dar lengvesni, tačiau lengvai peršlampantys. Laisvalaikio sportiniai bateliai dabar gali turėti unikalų dizainą, įvairius spalvotus vaizdus, išskirtinę išvaizdą. Pasirinksite tai, kas atrodys gražiausia. Sekant pastarųjų kelių metų mada, sportinė avalynė dabar puikiai traktuojama ir oficialioje aplinkoje.

Šlepetės

DarbaiKodėl gi pavasarį nenusipirkus dar vienų šlepečių? Iš tiesų, nėra tinkamiausio laiko pirkti kambario šlepetes, tačiau jeigu jau kažką pirksite, tai kodėl gi tų šlepečių nenusipirkus būtent pavasarį? Galite imti ir kambarines, ir lauko šlepetes, su kuriomis galbūt galėsite kartais greitai išbėgti į lauką, kai reikės išvesti šunį.

Bateliai

Tai tas pasirinkimas, kuriame bastysitės ilgiausiai. Norėsite keleto porų batelių. Aukštakulniai pavasario bateliai gražiai derės prie suknelės. Sportiniai bateliai derės prie visko. Madingi juodi bateliai ant platformos jus iškart padarys stileiva, nors galbūt mintyse juoksitės iš tokio pasakymo. Batelių nebus per daug, nebent neturite pinigų ir juos perkate vietoje kitų būtinų dalykų.

Basutės

Gal dar kiek per anksti, bet kodėl gi nepasiruošus ir karščiausiai dienai bei nenusipirkus vienų dailių basučių? Jos gali jums praskaidrinti dieną ir jas turėdami galėsite jaustis gražiai ir patogiai. Palaikysite spintoje, kol atšils, o kai jau atšils – iškart išsitrauksite. Kol visi kiti dar vaikščios su pavasariniais batais ir jums pavydės.

Guminiai batai

Su jais labai smagu eiti. Jų dabar gaminama tokių, kurie yra iškart stilingi bei madingi. Kažkada guminiai batai buvo traktuojami kone tik kaip darbui ir klampojimui laukais tinkantys. O dabar jie yra tokie, kurie tarsi tinka viskam. Jie gali būti labai stilingi. Tačiau net keista, kad kažkada jie buvo taip nuvertinami. Juk tai taip patogu. Pavasarį bus ne viena šlapia diena, o žolė ir augalai dar nebus užaugę, taigi, nesugers tos drėgmės. Tada ir bus pats geriausias metas išsitraukti tuos guminius batus ir su jais pasivaikščioti. Galėsite eiti su jais visiškai saugiai, nebijant, kad permirksite, išsitepsite ar kitaip nukentėsite. Yra ir ilgais ir trumpais aulais guminių batų, netgi su platformomis ar pusiau aukštakulnių.

Avalynė vyrams

Vyrams taip pat pavasarį vertėtų įsigyti naujus dailius batus, su kuriais būtų galima lengvai vaikštinėti. Tai gali būti sportinė avalynė, taip pat ir elegantiški batai darbui. Interneto parduotuvėje rasite kažką iš naujos kolekcijos ar archyvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *