PC OZAS – kur verta apsipirkti ir ką reikėtų išbandyti?

Didieji Lietuvos miestai garsėja ne tik unikalia architektūra ar nuotaikingais renginiais, bet ir didžiaisiais prekybos centrais, kviečiančiais gerai praleisti laiką ir mėgautis patogiu apsipirkimu. Vilniuje įsikūręs PC OZAS yra vienas naujausių prekybos centrų, kasdien sulaukiantis didelio pirkėjų srauto. Čia organizuojami įvairūs renginiai ir rengiamos išskirtinės parodos prekybos centro svečiams. Taip pat – vienoje vietoje yra daugelis pirkėjų pamėgtų ir visame pasaulyje žinomų prekės ženklų. Centre nuolatos organizuojamos akcijos ir išpardavimų dienos, kurių metu pageidaujamas prekes galima įsigyti itin patraukliomis kainomis.

Patogi apsipirkimo erdvė

OzasVienas svarbiausių prekybos centrų privalumų – patogi apsipirkimo erdvė. Pirkėjai kviečiami aplankyti įvairių kategorijų parduotuves, išbandyti visame pasaulyje žinomus prekės ženklus. Centre rasite visas populiariausias parduotuvių kategorijas – aksesuarų ir papuošalų salonus, avalynės, galanterijos ir drabužių parduotuves, vaikų prekių, sporto ir laisvalaikio, grožio ir sveikatos, gyvūnų ir namų prekių zonas. Platus parduotuvių pasirinkimas užtikrina plačias prekių pasirinkimo galimybes, be to, pirkėjas sutaupo laiko, kadangi jam nereikia važinėti po visą miestą, ieškant vienos ar kitos kategorijos pirkinių.

PC OZAS reguliariai organizuoja įvairias akcijas, kurių metu mylimas prekes galima įsigyti už itin patrauklią kainą. Tai itin patogu tuo metu, jei galvojate apie didesnės vertės pirkinius, pvz., namų įrengimą. Kad apsipirkimas neprailgtų, prekybos centre gausu kavinių ir restoranėlių, kuriuose galima užkasti, pasimėgauti pietumis ar vakariene.

Nuotaikingos pramogos visai šeimai

Nors parduotuvės prekybos centre yra vienas svarbiausių traukos objektų, daugelis klientų vertina ir originalias pramogų zonas, skirtas tiek šeimai, tiek draugų kompanijai, tiek klientams, norintiems pasimėgauti ramybe. Bene daugiausiai dėmesio sulaukia modernus kino centras, kuriame rodomi naujausi ir populiariausi filmai. Prekybos centre veikia ir patogi treniruočių salė, įvairūs restoranai ir maisto prekių parduotuvės. Jei planuojate pramogas su mažaisiais, rekomenduojame apsilankyti X-PLANET šeimos pramogų parke, kuriame galėsite išbandyti įvairius atrakcionus ir žaidimų automatus. Tai didžiausia šeimos pramogų zona ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

PC OZAS nuolatos organizuoja įvairius edukacinius, pažintinius ir pramoginius renginius, skirtus vaikams ir jų tėveliams. Čia organizuojami ir sezoninių švenčių (pvz., Šv. Velykų ar Šv. Kalėdų) renginiai, kurių metu visoje prekybos centro teritorijoje sklando jauki atmosfera, o vaikams siūlomos smagios ir nuotaikingos pramogos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *