Populiariausi išmaniosios televizijos tiekėjai Lietuvoje

PlanasĮsigijote naują televizorių ir norite išnaudoti visą jo potencialą? O galbūt ieškote kito tiekėjo, kuris galėtų pateisinti visus Jūsų iškeltus lūkesčius? Šiam ar kitam tikslui, reikėtų žinoti, kokie yra išmanios televizijos planai Lietuvoje ir kuo jie skiriasi nuo kitų tiekėjų. Tam, kad visą informaciją rastumėte vienoje vietoje, pateiksiu visus populiariausius išmaniosios televizijos tiekėjus, kurių paslaugomis galite pasinaudoti visoje Lietuvoje.

“Splius” – tai vienas didžiausių tiekėjų šiaurės Lietuvoje, kuris teikia elektroninių ryšių paslaugas Šiauliuose bei jo rajone, Klaipėdoje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Kelmėje, Naujojoje Akmenėje ir Pasvalyje. Be išmaniosios televizijos “Splius” taip pat teikia skaitmeninės televizijos paslaugas. Su šiuo tiekėju pilnai galėsite išnaudoti savo LCD ar LED televizoriaus funkcionalumą. “Splius” išmaniosios televizijos tiekėjas pabrėžia tokius savo siūlomų planų privalumus:

 • Aukšta vaizdo kokybė;

 • Galimybė pasirinkti kalbas arba subtitrus;

 • Pajungus imtuvą, galimybė žiūrėti televiziją ant kelių televizorių;

 • Labai paprastas ir greitas pajungimas.

“PLIUS.TV” – su šiuo išmaniosios televizijos planu, turėkite net iki dviejų savaičių įrašytų TV kanalų archyvą, žiūrėkite savo mėgstamus TV kanalus per kitus išmaniuosius įrenginius (kompiuterius, telefonus ar planšetes), gaukite priėjimą prie kitų išmaniosios televizijos funkcijų. Išmanioji PLIUS.TV televizija veikia IPTV pagrindu. Taip pat, galima paminėti, kad:

 • PLIUS.TV teikia daugiau nei 100 skirtingų televizijos kanalų;

 • Galima žiūrėti visur kur yra įvestas SPlius internetas, todėl tam nereikalingas specialus priedėlis.

“Telia” – tai vienas iš populiariausių išmaniosios televizijos tiekėjų Lietuvoje, kuris atsižvelgdamas į vis reiklesnius klientų poreikius, siūlo vis naujesnius ir inovatyvesnius paslaugų planus. Šiuo metu galima pasirinkti iš tokių išmaniosios televizijos paslaugų planų:

 • Mini – 22 kanalai (standartinis LT kanalų paketas);

 • Midi – 55 kanalai (standartinis LT kanalų paketas paketas + užsienio pramogų kanalai);

 • Maxi – 90 kanalų (visi populiariausi kanali. Paketas, skirtas reikliems klientams!).

“Cgates” orientuojasi į klientą, todėl būsite užtikrinti, kad pasirinkę sau patinkantį paslaugų planą, nemokėsite už tai, ko jums nereikia. Šiuo metu “Cgates” siūlo du į klientą orientuotus paslaugų planus:

 • LT planas, kuris siūlo 20 populiarių televizijos kanalų. 7 iš šių kanalų, bus rodomi HD raiška. Taip pat, prie šio plano, už papildomą mokestį bus galima prisidėti pavienių kanalų, taip paslaugų paketą labiau pritaikant savo poreikiams;

 • Bazinis planas, tai išrankiems klientams skirtas paslaugų planas, kurių pomėgių spektras yra platus.

“Mezon” tai paketas, kuriame yra visi privalumai vienoje vietoje. “Mezon” paslaugų planai yra maksimaliai orientuoti į klientą, bandant patenkinti kuo daugiau jų specifinių poreikių: galimybė atsisukti praleistas laidas, galimybė žiūrėti filmą ar serialą be reklamų, o taip pat prireikus, yra galimybė transliaciją sustabdyti. Šiuo paslaugos planu, galite naudotis VISUR ir VISADA!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *