Populiariausios žieminės striukės

Vėstant orams norisi apsirengti šilčiau ir pamažu į miestą grįžta spintose pratūnojusios žieminės striukės moterims ir vyrams. Vieni vilki seniau pirktas žiemines striukes, kiti mąsto pirkti naujas. Kokios jos yra populiariausios ir taip pamėgtos miesto ir regiono gyventojų?

Šiltas beformis paltas

StriukėsToms, kurios nori ir šiltai žiemą vaikščioti, ir jaustis kažkiek elegantiškai, madingai – šilti paltai vis dar karaliauja mados podiumu. Tačiau tai ne tas prieš 10 metų madingu buvęs moteriškas formas pabrėžiantis paltas. Tai paltas, kuris yra beformis, kuriame gera paskęsti, gera jame įsisupus šiltai eiti nebijant, kad perpūs vėjas. O dar prisirengti po juo galima, kiek tik nori, ir atrodys visa tai tikrai puikiai. Taip pat šiltas beformis paltas gali atrodyti ir tikrai gerai, kuomet bus prie jo priderintas ir atitinkamas elegantiškas šalikėlis. Taigi, su šiltais paltais tikrai turėsite, ką veikti. Populiariausios spalvos: juoda, smėlinė. Klasikinės. Iš pernai vis dar šiek tiek madinga raudona spalva. Tačiau ji tinka ne visoms asmenybėms, o tik toms, kurios mėgsta ryškumą.

Pūkinė arba sintetinė „parka“

Neabejotinai viena populiariausių žieminių striukių vis tiek išlieka šilta striukė su apšiltinimais arba pūkais, gana ilga, su šiltu kapišonu, užtrauktuku, kišeniais. Vadinamoji „parka“ populiari tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Kas lemia tokio rūbo populiarumą? Žinoma, tai, kad su šia striuke galima labai gerai jaustis įvairiausioje aplinkoje. Su ja šilta net žvarbiausią žiemos dieną. Be to, su ja smagu ir gera jau pavasarėjant – prasisegei užtrauktuką ir eini. Ji labai patogi, turi nešlampantį audinį. Jos nereikia specialiai kažkaip prižiūrėti – netgi galima skalbti su paprasta skalbimo mašina. Taigi, visa tai gali būti ta pati gražiausia striukė, su kuria jausitės ir atrodysite tikrai gerai.

Dirbtiniai kailiniai

Pamažu prabangiais laikyti tikri kailiniai yra išstumti dirbtinių kailių. Tai yra gyvūnų teisių aktyvistų nuopelnas. Pagaliau suprastas, kad gražūs kailinukai kainavo 20 ar daugiau smulkių mielų gyvūnėlių gyvenimų, ir taip gyventi negalima. Reikia atsakingai žiūrėti į žmones, į gyvūnus, į gyvenimus. Mūsų turimi ištekliai leidžia kuo puikiausiai pasigaminti viską, ko reikia, ir neskriaudžiant, nežudant gyvūnų, tad tą ir galima tikrai pasidaryti labai nesunkiai. Dirbtiniai kailinukai dėl to dabar ir yra tokie populiarūs. Tiesa, jų net neėda kandys, jie yra atsparūs ir netgi gali būti skalbiami su skalbimo mašina švelniu režimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *