Privatus buhalteris ar įmonės paslaugos?

Elementaru, kad naujai steigiant įmonę, kol negeneruojamas didelis pelnas, buhalterinė apskaita turėtų būti ne privataus buhalterio, tačiau buhalterinių paslaugų įmonės darbas. Tačiau nemažai ilgametę patirtį turinčių įmonių, nors ir gali sau leisti turėti asmeninį buhalterį, vis tiek renkasi įmonės paslaugas. Toks pasirinkimas šiandien laikomas ekonomišku bei komfortabiliu, kai tuo pat metu laimimos didesnės galimybės už mažesnes sąnaudas. Tam, kad artimiau susipažintumėte su buhalterinių įmonių teikiamomis pridėtinėmis vertėmis, apžvelgsime įmonių pranašumus prie privačius buhalterius.

Gera kaina, komfortas ir pažintys

AuditasVisų pirmiausia reikėtų atsižvelgti į kainą, kuri neabejotinai yra vienas didžiausių privalumų, naudojantis buhalterinės apskaitos įmonių paslaugomis. Mažiems verslams ar ką tik startavusiems verslams tai be galo patogu, nes privatus buhalteris reikalauja ne tik fizinės darbo vietos, tačiau ir nereikės galvoti apie kanceliarines išlaidas ir kvalifikacijos kėlimo kursus, kurie būtini norint turėti aukščiausio lygio buhalterį. Naudojantis įmonės paslaugomis buhalterinė apskaita tvarkoma aukščiausios kokybės, nuolat besitobulinančių profesionalų dėl kurių kanceliarinių prekių ar kursų jums nereikės sukti galvos. Kad ir kaip beskaičiuojant, mokestis įmonei jus atsieis kur kas pigiau nei privataus buhalterio išlaikymas.

Kitas, itin svarbus aspektas dėl kurio dauguma įmonių pasilieka dirbti su buhalterinės apskaitos paslaugų įmonėmis – tai jų pridėtinė vertė, kuri jums papildomai kainuotų, jei turėtumėte savo asmenininį buhalterį. Kyla klausimas kokią pridėtinę vertę gali suteikti buhalterinės apskaitos įmonės? Pabandykite pamąstyti globaliau. Įmonėse dirba ne tik buhalteriai, tačiau ir teisininkai, todėl jums nereikės papildomai ieškoti teisininkų, kurie galėtų pakonsultuoti jus įvairiausiais paskolų klausimais arba jeigu domina greitas UAB steigimas. Dirbdami vienoje vietoje teisininkai ir buhalteriai visus duomenis turi vienoje vietoje, todėl darbas vyksta greitai ir, žinoma, už mažesnę kainą lojaliems klientams.

Negana to, buhalterinės apskaitos įmonės visuomet pasidalins jums naudingais kontaktais ir padės surasti reikiamos srities specialistus. Tai įmonės, kurias supa didžiuliai kiekiai įvairių pažinčių, kuriomis jie dalinasi su savo klientais. Todėl tai vienos svarbiausių priežasčių kodėl net ir privačius buhalterius galinčios turėti įmonės renkasi buhalterinės apskaitos įmonių paslaugas. Gera kaina, komfortas ir pažintys – tai, kas svarbu kiekvienai įmonei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *