Procedūros perkant butą

Jeigu jus domina nauji butai Vilniuje Naujamiestyje, ko gero, imsite būsto paskolą. Ne kiekvienas žmogus gali sau leisti be paskolos nusipirkti butą prestižiniame rajone Vilniaus centre, ir dar naują butą. Taigi, visiškai įprasta, kad dauguma butų yra perkama būtent su būsto paskola. Kokios yra procedūros, su paskola perkant naują butą Naujamiestyje ar kur kitur?

Žinoti savo galimybes

Butas NaujamiestyjePirmiausiai norint pirkti butą Naujamiestyje reikia išsiaiškinti dėl savo galimybių. Jeigu jūs imsite paskolą, turite žinoti, kokio dydžio, ir kiek laiko kokiomis dalimis ją turėsite grąžinti. Galvodami apie savo padėtį pamąstykite ir apie tai, kad galbūt vėliau norėsite turėti vaikų, o vaikams irgi reikės išlaikymui pinigų. Galima sakyti, kad šis jūsų sprendimas bus tiesiog visam gyvenimui – visam gyvenimui, kol dar dirbsite ir galėsite grąžinti sukauptus pinigus. Todėl žinodami tai ir įvertinkite galimybes. Galbūt nebūtinai reikia imti maksimalią paskolą, kokią suteikia bankas, nes per daug kainuos ją atidavinėti. Kaip sužinoti, kokią būsto paskolą galite gauti? Labai paprasta. Tiesiog nueikite į bet kokį būsto paskolos teikimo skaičiuoklės puslapį banko puslapyje ir ten pamatysite, kiek galite gauti. Užpildysite anketą su klausimais apie finansinius įsipareigojimus, pajamas ir išlaikytinių skaičių, savo asmens duomenų atskleisti nereikės. Skaičiuoklė parodys, kokia galėtų būti jums suteikiama maksimali suma ir kas iš to būtų.

Išsirinkti butą

Vėliau, kai nusistatysite sau kainos limitus, prasidės jūsų būsto paieškos. Galite iš karto kreiptis į NT agentūrą, galite darbą atlikti patys. Butus reikės ir internete, ir gyvai apžiūrėti, taigi, tikrai užtruks laiko. Nepamirškite, kad jeigu norėsite su paskola pirkti neįrengtą butą, tai gali būti, kad nieko nesigaus. Bankas nenusiteikęs skolinti pinigų neįrengtam butui, kuriam sukurti gyvenamas sąlygas ne nebeturėtumėte pinigų. Geriausia investicija yra naujas butas.

Turto vertintojo verdiktas ir banko verdiktas

Kad ir ką išsirinksite, ar butą galima pirkti, nustatys nešališki buto vertintojai. Jų paslaugos kainuos papildomai, bet tai yra būtinas dalykas, norint padaryti, kad visi pinigai būtų panaudojami efektyviai ir kad nenusipirktumėte kokios nors lūšnos. Taigi, ateis būsto vertintojai, vėliau lauksite jų verdikto. Dar turėsite susitvarkyti dokumentus dėl nepilnamečių vaikų, per savivaldybę ir vaiko teisių tarnybas. Tai irgi atims šiek tiek laiko. Galiausiai, jeigu viskas gerai, galėsite pasirašyti sutartį ir nusipirkti butą, taip pat turėsite iš anksto turėti pradinį įnašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *