Esminės taisyklės norint gražios rankų odos

Rankų kremaiDažniausiai atvėsus orams susiduriama su kur kas daugiau odos problemų nei prieš tai. Jos dažniau sausėja, gali pradėti skeldėti, jei susiduriama su dideliu šalčiu. Žiemos metu labai pakenkti gali vėjuotos dienos ar vaikščiojimas be pirštiniu. Iš esmės rankomis reikia rūpintis labai atsakingai, kadangi jos gali labai greitai išduoti ir amžių, sveikatos būklę ar net gyvenimo būdą. Dvi šaltas dienas pasivaikščiojus lauke be pirštinių jau galima pastebėti, kad rankos šerpetoja, o kur dar karštas patalpų oras, kuris žiemos metu tikrai nepagerina odos būklės. Pabloginti situaciją gali dažnas indų plovimas, prausimasis karštame vandenyje. Jeigu nenaudojami rankų kremai, džiaugtis glotnia rankų oda beveik neįmanoma.

Rankų odą drėkinti patariama ne šiaip sau – ji ne tik sausėja žiemos metu, bet ir kur kas greičiau sensta nei veido bei kaklo oda. Taip yra dėl paprastos priežasties. Rankų oda turi mažiau riebalinių liaukų, todėl jos nėra taip gerai apsaugotos nuo aplinkos veiksnių, kurie tikrai ne visuomet yra teigiami. Norint kiek įmanoma geriau pasirūpinti rankomis, verta atsižvelgti į kelis dalykus.

Pirmiausia, labai svarbu, jog pasirenkami rankų kremai būti artimesni jūsų odos tipui. Daugelio kūno oda skiriasi, vieniems ji sausėja greičiau, kitiems ji nesausėja, tačiau drėkinimo papildomai reikia visiems odos tipams. Žinoma, jeigu oda riebesnė, geriau rinktis lengvesnius kremus. Jei oda itin sausa, tuomet rankų kremai turi turėti daug maitinamųjų savybių, naudingų ingredientų. Geriausia rinktis kremus, kurie pripildyti įvairiais vitaminais, naudingais aliejų mišiniais, turi keratino, taukmedžio sviesto ar kitų puikių ingredientų. Puikių priemonių galite rasti čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Rankų kremai bus efektyvi apsauga nuo šalto oro, jeigu nepamiršite jais pasitepti prieš išeinant į lauką. Geriausia jei iki jūsų išėjimo liktų bent pusvalandis. Per tą laiką kremas spėja įsigerti į odą. Taip pat svarbu nepamiršti po kiek laiko vėl kremu pasitepti, taip užtikrinsite, jog rankos neišsausės. Šaltuoju sezonu rankos į aplinką reaguoja jautriau nei vasaros sezonu, tad apsaugos joms prireikia kur kas daugiau.

Atsiminkite, jog negalima rankų plauti prieš išėjimą iš namų, nes drėgnos rankos daug greičiau paveikiamos šalčio, todėl gali pradėti lengviau skilinėti. Buitinius darbus taip pat rekomenduojama atlikti su pirštinėmis, jog rankos nebūtų pažeistos. Dar vienas puikus patarimas – nešildyti šaltų rankų po karšto vandens srove.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *