Saugos ženklai: kokių rūšių jie yra?

Saugos ženklai – specifinio pobūdžio prekė, todėl daugelis žmonių negali pasakyti, jog apie tokio pobūdžio gaminius žino viską, ką iš tiesų reikėtų žinoti. Taigi, belieka tik nepraleisti puikios progos ir sužinoti daugiau apie tokio pobūdžio gaminius. Na, o š įkartą turite galimybę sužinoti, kokių rūšių yra saugos ženklai.

Draudžiamieji

Tai – bene labiausiai paplitusi saugos ženklų rūšis, tad nieko keista, kad būtent apie juos dažniausiai išgirstama dar darželyje. Draudžiamieji ženklai tiksliai bei aiškiai nurodo, ko negalima daryti, pavyzdžiui, rūkyti, kalbėti mobiliuoju telefonu ir pan.

Įspėjamieji

Saugos ženklaiPrie tokio pobūdžio gaminių būtina priskirti ir įspėjamuosius ženklus. Šios rūšies saugos ženklai perduoda tam tikrą informaciją apie tai, kas jūsų laukia, pavyzdžiui, informuoja, tam tikroje kelio atkarpoje laukia duobėtas kelias, kelio remontas ir pan.

Elektrosaugos

Kalbant apie tai, kokių rūšių ženklus galima išvysti, verta paminėti ir dar vieną rūšį. Tai – elektrosaugos ženklai. Šiais ženklai pranešama informacija, susijusiu su elektros įrenginiais, įtampa.

Energetikos

Tą patį galima pasakyti ir tuo atveju, kuomet kalbame apie energetikos procesus – norint informatyviai pateikti informaciją, verta naudoti energetikos saugos ženklus.

Gaisrinės saugos

Gaisrinė sauga vadina svarbų vaidmenį, o su tuo susijusiu informacija neretai yra pateikiama ženklų pavidalu.

Cheminių medžiagų

Kalbėdami apie saugos ženklus, negalime nepamiršti ir cheminių medžiagų – įvairaus pobūdžio įmonėse, kuriose darbui atlikti naudojamos cheminės medžiagos, ieškoma sprendimų, kaip aiškiai perduoti informaciją apie tai. Akivaizdu, jog saugos ženklai yra vienas geriausių pasirinkimų.

Taigi, jau sužinojome, kokių rūšių yra saugos ženklai. Kaip matyti, egzistuoja ne vienos rūšies ženklai, tad belieka daryti išvadą, jog kuo daugiau tokių ženklų, tuo geriau – tuo daugiau apribojimų, dėl kurių galime turėti švaresnę, saugesnę, ramesnę aplinką. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog jie vadina ypač svarbią reikšmę: praneša svarbią informaciją, kuri dažnu atveju, gali išsaugoti patį didžiausią žmogaus turtą – gyvybę. Maža to, tokie ženklai turi puikų privalumą – informaciją perduodama piešinių pavidalu, tad ją supras visi.

Didelį saugos ženkl pasirinkimą rasite čia: http://zenklorama.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *