Sausų plaukų priežiūra: esminiai patarimai

Gražūs plaukaiNuostabūs plaukai dažnai vadinami pačiu gražiausiu žmogaus papuošalu. Ir net ir tie, kurie negali džiaugtis labai gera genetika – gali turėti nuostabius plaukus. Žinoma, tokiu atveju reikia skirti daugiau dėmesio priežiūrai, įsigyti geros kokybės priemones iš Burkalifa, tačiau svarbiausia, kad kiekvienas ir kiekviena juos gali turėti.

Jeigu Jūsų plaukai yra sausi – tai nereiškia, kad jie tokie visada turi būti. Tinkama priežiūra gali garantuoti, kad išvaizda bus geresnė ir pats plaukas – kur kas paslankesnis.

Kaip?

Pateiksime kelis patarimus.

1. Pirmiausia reikia įsigyti kuo daugiau drėkinančių priemonių, kurios gali užtikrinti, kad plaukas taps kur kas paslankesnis. Tai ne tik kaukės, tačiau taip pat ir šampūnai, kurie savo sudėtyje taip pat turi tokių galių. Naudokite reguliariai, kadangi tik tokiu atveju rezultatas bus pasiekiamas.

2. Lygiai taip pat reikalingos plaukų kaukės. Šiuo metu pasirinkimas labai platus bei įvairus, tad svarbiausia rinktis tokias, kurios labiausiai tinka būtent Jūsų plaukui. Taip, jis sausas, tačiau taip pat gali būti papildomai dažytas, tad tuomet renkantis kaukę reikia įvertinti ir tai.

3. Daugelis moterų sutinka, kad plaukų galiukų serumas yra viena reikalingiausių priemonių, kuri gali padėti plaukui gražiau atrodyti. Svarbiausia naudoti saikingus kiekius, kadangi kitaip plaukų galiukai bus labai apsunkę. O aliejuko tikslas – juos drėkinti.

4. Pasirūpinkite, kad Jūsų plaukai būtų kasdien šukuojami. Tokiu atveju jie įgaus taip jiems reikalingo deguonies. Žinoma, reikia atsakingai rinktis iš šukas, kadangi rinkoje rasite ne tik geros kokybės, tačiau pigias, kurios šukuojant peša. Taip veltui prarasite labai daug plaukų ir esantieji sausi plaukučiai paprasčiausiai atrodys dar labiau nuvargę

5. Jeigu dažote plaukus – rinkitės kuo natūralesnius dažus. Paprasčiausiai kitu atveju plaukas taps kur kas sausesnis. Dažniausiai iškart po dažymo jis atrodo gražiai, tačiau jau po kelių plovimų matyti, kad plaukas – pavargęs. Ką daryti tokiu atveju? Rinktis natūralius plaukų dažus.

Plaukai gali būti gražiausias Jūsų stiliaus ir viso kūno papuošalas, tačiau ar toks bus – kiekvienas sprendžia pats. Tiesiog kuo daugiau dėmesio bus skiriama – tuo ir rezultatas dažniausiai labiau atitinka lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *