Seifo pasirinkimo kriterijai

Plati seifų pasiūla paskatina palyginti kuo daugiau variantų, kad atrastas būtų pats geriausias ir labiausiai patenkintų poreikiu. Seifas – aukščiausios kokybės apsaugos funkciją atliekantis daiktas, kuris turėtų, kuris privalo būti kiekvienuose namuose. Tiesa, platus pasirinkimas paskatina palyginti kuo daugiau variantų. Juolab, rekomenduojama kuo daugiau skaityti apie šio tipo apsaugą. Tokiu atveju pasirinkimas ne tik bus paprastesnis, tačiau ir sėkmingesnis.

UAB „Vairema“ pateikia patarimus, kurie naudingi greitesniam seifo pasirinkimui.

Ką saugosite seife?

Priklausomai nuo to, koks turinys bus seife – galima paprasčiau ieškoti ir Jums tinkamiausios įrangos. Ar viduje bus ginklas? Galbūt brangenybės arba dokumentai? O gal paprasčiausios smulkmenos, kurios turi nematerialią, tačiau Jums labai didelę moralinę vertę? Kiekvienas seife esantis daiktas yra saugomas, tačiau priklausomai nuo turinio brangumo ir dydžio reikėtų ieškoti ir konkretaus seifo.

SeifaiŠtai jeigu seife bus saugomi popieriniai dokumentai arba pinigai – rekomenduojame įsigyti tokį seifą, kuris atitinka priešgaisrinius reikalavimus. Itin kokybiški seifai apsaugo turinį net ir gaisro metu. Jeigu viduje planuojate laikyti ginklą – galima įsigyti seifus, kurie sukurti būtent ginklo laikymui. Natūralu, kad brangenybėms rekomenduojami padidinto saugumo seifai, kurie padės drąsiau jaustis.

Seifo dydžio pasirinkimas

Sunku nuspręsti, kiek daiktų laikysite seife. Dažniausiai gyvenimo eigoje daiktų vis daugėja ir galiausiai atsiranda poreikis įsigyti didesnį seifą. Geriausia iškart įsigyti tokį, kuris yra didesnis nei kad Jums reikia konkrečiu metu. Rinkoje galima atrasti labai įvairių dydžių seifus: nuo mažiausių iki labai didelių. Žmonės dažniausiai perka vidutinius ir juose laiko brangenybes bei dokumentus. Tai dažniausias lietuvių pasirinkimas.

Nepamirškite, kad prieš pirkdami seifą turite sugalvoti, kurioje vietoje jis bus. Dažnai pati viena nusako, kokio dydžio seifą reikėtų įsigyti, kad jis tobulai tiktų pasirinktai vietai. Nerekomenduojama seifo statyti labai matomoje vietoje. Nesvarbu, kad jis rakinamas. Papildoma apsauga nekenkia, o ir nėra ko rodyti visiems, kad turite ką slėpti.

Seifo saugumo lygis

Seifas gali būti savo saugumo lygiu suskirstytas nuo saugaus iki itin saugaus. Tačiau saugumas gali remtis skirtingais aspektais: tokį, kurį sunku atidaryti ir tokį, kuris apsaugos, pavyzdžiui, nuo gaisro. Internete galite atrasti seifų klasifikavimą žvaigždutėmis įvertinus tai, ar jie yra labai saugūs. Tai gali būti vienas iš būdų pasirinkti geriausią variantą.

Seifo saugumo lygis gali priklausyti ir nuo Jūsų namų saugumo. Jeigu jau esate pasiruošęs turėti seifą namuose – tuo pačiu būtinai įsirenkite ir signalizaciją bei šarvuotas duris. Seifas turėtų būti tik paskutinis daiktas, kurį reikia įsigyti. Juk svarbu saugoti ne tik daiktus, kurie guli seife, tačiau ir save patį.

Seifo montavimo vieta

Ieškodami seifo taip pat turėtumėte įvertinti, kurioje vietoje jis bus montuojamas: sienoje, lubose, grindyse, o gal bus paprasčiausiai pastatomas ant žemės. Žinoma, ne visada galimybės telpa į norus ir kartais lieka pasirinkti tokį seifą, kuris jums tinka dėl savo montavimo. Visgi, dėl itin plačios pasiūlos tikrai atrasite Jums tinkamą apsaugos priemonę.

Seifas – paprasčiausias ir naudingiausias būdas, kuris gali padėti apsaugoti daiktus. Jeigu tai pats pirmasis Jūsų seifas ir turite labai daug klausimų – tokiu atveju geriausia yra pasitarti su profesionalais, kurie gali patarti dėl pasirinkimo. Rekomenduojame paaiškinti savo poreikius ir specialistas į juos atsižvelgdamas pasiūlys labiausiai tinkančią įrangą.

Būti saugiu šiais laikais yra labai paprasta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *