Skirtingoms progoms – skirtingos piniginės

Dažniausiai sakome ir galvojame, kad piniginės yra praktiškas daiktas, skirtas laikyti mūsų turtui ir dokumentams. Daug daiktų, kurie iš tiesų gali atlikti ir stiprią estetinę funkciją, mes mėgstame laikyti tiesiog praktiškais, tarsi jų vertė galėtume matuoti iš tiesų tik praktinėmis savybėmis. Tačiau net ir turint omenyje, kad piniginės paskirtis yra priglausti vienoje vietoje mūsų turtus, mes visgi galime išskirti keletą skirtingų piniginių rūšių, o taip pat ir paminėti, kada kurios tinka labiausiai.

Piniginės kelionėms

FamFamTiek vyrai, tiek moterys, keliaudami į gamtą, didelius žygius, turistines ekspedicijas, visada stengiasi užtikrinti sau patogumą ir komfortą. Visuomet labai svarbu, kad galėtume jaustis užtikrintai, kad per keliones nereikėtų baimintis dėl kažkokių kvailų nepatogumų. Tarkime, to, kad kažkam nulūš kulniukas, kad nukris kažkas. Per keliones mes norime užtikrintai jaustis, norime žinoti, kad galime patogiai keliauti. Taigi, piniginės yra vieni iš tų smulkių dalykų, kurie kelionių metu taip pat turėtų būti pakeisti. Keičiame avalynę iš gražios į patogią, keičiame kuprinę, iš stilingos į kelioninę, tokiais atvejais keisti reikia ir piniginę – iš didelės ir pilnos kortelių, į kelioninę. Keliaujant reikiaminimalizuoti daiktų kiekį ir dėl to, kad užima vietą bei teikia svorį, ir dėl to, kad kelionėje prarastus daiktus tikrai sunkiau susigrąžinti negu pamestus namie arba bent jau mieste, kuriame nuolatos gyveni. Juo labiau, jeigu tie daiktai svarbūs ir ne taip lengvai gaunami. Tarkime, piniginės gali būti nedidelės ir neperšlampamos, su virtute, skirta kabinti ant kaklo. Taip mes iškart pasidarysime sau paslaugą ir apsaugosime piniginę nuo drėgmės, pametimo ar vagystės. Taip pat į mažą piniginę sutilps svarbiausi dokumentai ir pinigai. O ko daugiau reikia? Visai nebūtina į keliones imti savo didžiausių kortelių rinkinių.

Vakarėlio piniginė

Kita atskira piniginių rūšis – vakarėlio piniginės. Į vakarėlius taip pat neverta imti visų savo darbinių kortelių. Ten taip pat galioja mažo dydžio taisyklė. Todėl norėdami išlikti sumaniais, į vakarėlį pasiimsite nedidelę, tačiau dailią piniginę.

Kasdieninės piniginės

Be abejo, darbe mums labiausiai reikia didelės ir talpios piniginės. Joje turi sutilpti visos kortelės nuolaidoms, bankams, sporto klubams, o kartais net ir vizitinės kortelės. Todėl tai ir yra mūsų kasdieninės piniginės. Norisi, kad jos būtų tvirtos, galbūt odinės, ir visada galėtų mums patikimai tarnauti, dėl to verta pirkti kokybišką piniginę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *