Stogo dengėjo darbo privalumai

Užsisakius pakankamai stogo dangos ir kitų medžiagų, galima kviesti stogdengį, kad šis padarytų savo darbą. Pamatysite, kad stogdengiai yra gana laimingi žmonės ir mėgsta savo profesiją. Klausiame vieno stogo dangos montuotojo, kodėl jam patinka šis darbas.

Naujas objektas

Kaskart galima važiuoti į naują objektą ir jame dirbti, o tai suteikia daug naujų įspūdžių, nėra monotonijos. Lyginant su darbu biure, būtų nuobodu. Visada smagu susipažinti su naujais stogo šeimininkais, ypač jeigu tai sąžiningi žmonės, kurie vėliau ir teisingai sumoka. Kaskart laukia nauja užduotis, netgi naujos medžiagos, naujas projektas, taigi, tai yra įdomu. Kiekvienų šeimininkų ir svetingumas skirtingas, kai kurie noriai maitina, kiti tik trukdo kalbomis. Kartu įspūdžių padaugėja ir būtent važiuojant į darbo vietą. Nes kaskart vis kitas kelionės maršrutas.

Grynas oras

Dangos stogamsStogdengių darbas, palyginti su daugybės kitų žmonių, turi dar vieną privalumą – gryną orą ir darbą lauke. Stogdengiai nedirba žiemą, taip pat ir per lietų, taigi, jie iš tiesų lipa ant namo tik esant puikiam orui. Vadinasi, yra tikrai malonu dirbti, kai žinai, jog geriausias vasaros ar pavasario dienas leidi ne biure tarp dulkių ir kompiuterių, o švarioje, natūralioje aplinkoje. Grynas oras atperka daug nemalonumų, ir problemų, kurias šiaip jau suteikia toks darbas. Smarkuoliams, kurie stogo dangą eis keisti blogu oru, gali nepasisekti – arba padarys brokuotai, arba gali nuslysti ir nukristi.

Pats sau bosas

Dažnai stogdengiai dirba patys, savarankiškai susiorganizuoja užsakymus, pasisamdo pagalbininką. Šiam darbui nereikia ypatingai daug įrangos, ją galima susipirkti padirbėjus vieną sezoną, todėl apsimoka dirbti ir patiems. Taigi, tie, kas dirba ne didelėje statybų firmoje, kur neišvengiamai prie objekto darbuojasi daug žmonių, o dirba patys sau – jie gali vadintis patys sau bosais. Daug kam nepatinka, kai kažkas vadovauja, nurodinėja, kai vienas dirbi, o keturi aiškini. Savarankiškai dirbantys stogdengiai to nepatiria, nes viską gali pasidaryti patys.

Pinigai

Kadangi stogo dengėjo darbas yra tikrai pavojingas, reikia turėti puikią fizinę formą, gebėti ir fiziškai dirbti, ir protingai mąstyti, reikia turėti patirties, žinių ir savo įrangą – šis darbas tikrai gerai apmokamas. Kartais žmonės gali patys pas save prikalti lentą, tačiau lipti ant stogo nenorės. Taigi, stogdengių nuolat visur reikia, nes visi turi stogus, tačiau jų nėra tiek daug, ypač dabar, kai dauguma emigravo, dėl to ir atlyginimai yra geri.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *