Švediški šilumos siurbliai oras vanduo

Ieškant geriausio namo šildymo sprendimo žmonės renkasi tarp šildymo elektra, šilumos siurblių, dujinių katilų ar iškastinį kurą naudojančių katilų ir krosnių. Pastarieji, deja, yra patys taršiausi, todėl valstybė skatina atsisakyti tokio šildymo, teikdama paramą ekologiškiems sprendimams įgyvendinti. Tokią paramą galima gauti šilumos siurbliams oras vanduo. Įranga turi atitikti ES keliamus aukštos kokybės reikalavimus.

Pristatysime švedų gamybos „Thermia“ įrangą.

„Thermia“ šilumos siurbliai oras vanduo

Šio švedų prekės ženklo gaminiai pasižymi dideliu efektyvumu, jie maksimaliai taupo energiją, todėl energijos sąnaudos sumažėja 75 %, palyginus su įprastu suvartojimu.

„Thermia iTec“ šilumos siurblių oras vanduo naudingumo koeficientas COP siekia net 4,85. Tai reiškia, kad esant +7 laipsnių temperatūrai, sunaudotas 1 kW elektros pagamina 4,85 kW šilumos energijos. Didesnis nei 4 COP laikomas labai geru rodikliu. Šilumos siurbliuose pritaikyta „Optimum Technology“ – optimalioji technologija, kuri nuolat stebi sistemų darbą ir koreguoja siurblio našumą, dėl to šis sunaudoja mažiau elektros.

Monoblokiniai šilumos siurbliai oras vanduo „Thermia iTec Total“ pasižymi tuo, kad vienas įrenginys apjungia visas namų sistemas. Juos galima suderinti su saulės moduliais ar saulės baterijomis, baseinų įranga, šildymo katilais ir kita įranga. Siurbliai puikiai tinka lauko ar vidaus baseino vandens temperatūros palaikymui visus metus. Taip pat jie turi keletą ypač naudingų funkcijų:

Aukštos kokybės medžiagos

Karšto vandens rezervuaras pagamintas iš nerūdijančio plieno, o garintuvo danga – iš hidrofobinės medžiagos, kuri neleidžia susidaryti druskoms, rūgščių koncentratams, atspari korozijai.

Ekologiškumas

„Thermia“ šilumos siurbliai oras vanduo turi R32 šaltnešį, kuris yra dar taupesnis ir efektyvesnis, sumažinantis energijos sąnaudas.

Atitirpinimo technologija

Ši technologija veikia tik atsiradus poreikiui, ji surenka susikondensavusį vandenį ir jį nukreipia į sistemą, o tai lemia dar geresnį įrenginio efektyvumą.

Taigi, „Thermia“ šilumos siurbliuose oras vanduo panaudotos naujausios technologijos, kurių dėka namo savininkas moka mažiau už elektrą ir džiaugiasi šiltais namais. Sistemą paprasta valdyti išmaniuoju įrenginiu per programėlę.

Daugiau sužinoti apie „Thermia“ produktus galima kreipiantis į „Saulės grąža“ profesionalus telefonu: +370 520 01683.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *