Virtuvės baldų idėjos Jums

Jeigu kiekvienas baldu salonas Vilniuje galėtų pasiūlyti iškart sukomplektuotas virtuvės idėjas, turbūt visi turėtume vienodas virtuves. Arba tik kelių stilių. Nuostabu, kad kiekviename baldų salone virtuves baldai būna išdėstyti atskirai. Spintelės su spintelėmis, stalai su stalais, minkšti baldai su minkštais. Ateini kaip į detalių parduotuvę ir renkiesi. Aišku, galima ir neiti fiziškai, o tiesiog pasirinkti internete. Tai netgi daug greičiau. Tačiau visgi sistema lieka ta pati – iš skirtingų baldų jums reikia pasidaryti tarsi savo komplektus. Verta tą daryti, jau turint kelias baldų idėjas. Štai kelios idėjos – gal patiks.

Braškinė virtuvė

Baldai svetaineiŠią idėją verta aprašyti kaip receptą, kur ingridientai būtų tam tikri virtuvės baldai ir… Saujelė braškių. Kaip žinia, raudona spalva mums gali reikšti labai daug – meilę, kraują, vyną, uogas, gėles. Patys nusprendžiame, kam priskirsime šios spalvos reikšmę. O ją priskirti tikrai vertėtų. Šį kartą siūlome iš raudono baldų komplekto išspausti braškės reikšmę. Jums reikės raudonų spintelių komplekto, raudono šaldytuvo. Visa tai sumaniai sulipdykite palei sienas, baldai gal net turės būti pagaminti pagal užsakymą specialiai. Kokias spalvas turi braškė? Raudoną ir baltą, kaip musmirė. Tačiau mes kursime ne musmirės, o braškių stilių, todėl ir stilistika bus kiek kitokia. Sienas visgi verta palikti baltas taip pat ir staliuką, prie kurio valgysime. Ir kėdes arba taburetes. Tai kur tos braškės? Jų ryškų tapetą reikės įsprausti tarp viršutinių ir apatinių spintelių eilės. Tapetas dar gali turėti ir šviesas, tuomet bus daugiau išskirtinumo. Tokia virtuvė patiks šiltiems žmonėms, vertinantiems originalumą, ir pavargusiems nuo baltos lietuviškos žiemos.

Prestižinis valgomasis

Dažnai virtuvėje daugiausiai dėmesio skiriame gamybos daliai. Norime, kad būtų patogūs stalviršiai, gera viryklė, puikus šaldytuvas. Kam skiriame mažiau dėmesio? Staleliui, prie kurio valgysime. Tačiau iš tiesų yra tikrai verta pasistengti, kad turėtumėte ne šiaip sau mažą prastą staliuką, prie kurio vos tilpsite visi susispausti, o iš tiesų patrauklų ir gražų stalą, primenantį normalų valgomąjį. Prie tokio stalo pristūmus keletą kėdžių, turėsite ir gražų karališką interjerą. Žinoma, visur ir visada galima viską daryti prabangiai arba paprastai. Tad rinkitės patys – ar statysite didelį antikvarinį stalą, ar paprastą kaip Pietų Amerikoje staliuką su nendriniais apvadais. Svarbi taisyklė būtų derinti kėdes prie staliuko. Kokio stiliaus stalas, tokio turėtų būti ir kėdės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *