Viskas apie prezervatyvus

Šios dienos tema – prezervatyvai. Žmonės dažnai nepakalba net apie tokius labai svarbius dalykus, žino tik vienąDurex firmą ir nieko daugiau nebando sužinoti naujo. Pakalbėkime apie tai, kaip prezervatyvai atsirado mūsų gyvenime, ką jie reiškia dabar, ar viską apie juos žinome.

Pirmosios reklamos

Ar prisimenate pirmąsias Durex reklamas? Jos pasirodė gal prieš 20 metų, jas rodydavo per televiziją ne tik vakare, bet ir dieną. Jos buvo labai smagios, linksmos, ir vaikai niekaip jų nesuprasdavo. Tai buvo reklama, kur didžiulė minia baltai apsirengusių žmogelių bėga gatve, o paskui staiga atsitrenkia į nematomą sieną. Argi ne keista reklama, tiesa? Tai reklama, kuri leido žmonėms nusišypsoti ir pakikenti, kad štai ir santuokinis gyvenimas pagaliau ekrane, tačiau ne vulgariai, o labai linksmai. Taip į mūsų gyvenimus atėjo prezervatyvai, jų reklamos ir dažnesni pokalbiai apie juos.

Jų paskirtis

Apsaugos priemonėsReklama atsispindi tik dalį tiesos apie tai, kam iš tiesų šie daiktai turėtų būti skirti. Juk visa tiesa tokia, kad prezervatyvai ne tik apsaugo nuo nėštumo, bet taip pat jie yra ir patys geriausi dalykai, norint apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Tad toje spermatozoidų minioje taip pat turėjo bėgti ir koks nors virusas. Galima užsikrėsti ŽIV, ŽPV, visokiomis karputėmis, sifiliu, daugybe įvairių ligų, kurių tiesiog geriau paprasčiausiai išvengti. Visi mokslininkai ir gydytojai pritaria, kad turint lytinius santykius pats saugiausias būdas apsisaugoti nuo ligų ir virusų yra būtent prezervatyvai, jų naudojimas. Jeigu pora viena kitą labai gerai pažįsta, jie gali abu pasidaryti įvairius tyrimus ir sužinoti, kas turi kokią ligą, tada galima spręsti, ar mylėtis be prezervatyvo. Tačiau, kol žaidžiate užverstomis kortomis, reikia stengtis, kad tos ligos jus aplenktų.

Na ir žinoma saugumas dėl nėštumo. Iš tiesų, tai yra vienas efektyviausių būdų. Pastoti galima tik tada, jeigu prezervatyvas plyšta arba jeigu nemokama juo normaliai naudotis, kaip nors išsiterliojama ne laiku ar panašiai. Tarkime, jeigu vyras pabando užsidėti, nesigauna, tada apverčia ir deda kita puse. Tokiu atveju, gali būti, kad pirmu dėjimu ant prezervatyvo patenka spermatozoidų ir su jais jis ir įeina.

Papildomos galimybės

Šiais laikais prezervatyvų kūrėjai dar suteikia šiam dalykui ir daugiau atraktyvumo. Įvairūs gaureliai, grublėtas paviršius, prezervatyvo reljefas gali suteikti daugiau malonumo moteriai, o kuo prezervatyvai sukuriami plonesni (ir tuo pačiu saugūs), tuo geriau vyrui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *