Xbox one žaidimai sporto tematika – pasiruoškite bemiegėms naktims!

Žmonės, reguliariai žaidžiantys įvairiausiomis konsolėmis, teigia, kad kompiuteriniai žaidimai gali kelti priklausomybę, todėl siekiantiems to išvengti, prireiks didžiulės valios. Juokas juokais, tačiau šiuolaikiniai xbox one zaidimai taip įtraukia, kad ne vien tik sugebama pamesti laiko nuovoką, tačiau ir interesuotumas bet kuriais kitais dalykais, reikalais – dingsta. Kitos konsolės, žinoma, veikia panašiu principu – pavyzdžiui, ps3 zaidimai sporto tematika, ar vėlgi tų pačių xbox one, suteikia didžiulę aibę galimybių vartotojui, kad vien išmėginti visas pateikiamas žaidimo funkcijas gali prireikti kelių dienų.

Xbox kompiuteriaiMūsų – Lietuvos žaidėjų – rinkoje populiariausi xbox one žaidimai sporto tematika yra siejami su krepšiniu bei futbolu. Pirmiausia, būtų galima pastebėti tai, kad pastarieji žaidimai bendrąja prasme yra kuriami investuojant daugiausiai finansinių lėšų – tiek krepšinio žaidimai, tiek futbolo kuriami jau daugiau, nei dešimtmetį, tad natūralu, kad nemaža dalis vartotojų su šiais žaidimais paprasčiausiai užaugo. Antra, populiarūs yra ir amerikietiško futbolo ps3 žaidimai – vis dėlto, kaip ir pabrėžėme, mūsų rinkos vartotojams šie nėra tokie įdomus – matyt todėl, kad dauguma nežino taisyklių, o ir bet kuriuo atveju, jeigu krepšinis gyvenimo aistra, atimanti ir taip daugybę laiko, alternatyvus pasirinkimas dažniausiai veda prie senų įpročių.

Nors dauguma žmonių, ypač psichologų, bei produktyvaus laiko šalininkų teigia, jog xbox one žaidimai, ar tai bet kurios kitos konsolės, planšetinių kompiuterių, ar stacionarų yra laiko gaišimas, vedančių prie iškreipto gyvenimo vaizdo, kita dalis asmenų (ypač tų, kurie aktyviai žaidžia) teigia, jog tai yra vienas geriausių atsipalaidavimo būdų, kuris, tiesiogine prasme, nekenkia. Anot jų, jeigu daugelis nuo streso stengiasi pabėgti alkoholiu, tai ps3 žaidimai veikia kitaip – nukreipia mintis nuo negatyvių gyvenimo aspektų, rūpesčių, o taip pat ir leidžia socializuotis, jeigu žaidimai yra žaidžiami internetu. Tiesą sakant, su šiuo teiginiu panašu, jog būtų galima sutikti, mat kiekvienas žmogus yra skirtingas ir praleidžiamo laiko vertė, tikriausiai, kad negali būti lyginama – kas vienam žmogui galėtų pasirodyti daugiau, nei teisinga, kitam gali atrodyti ir visiškai absurdiška.

Taigi, jeigu ir yra teigiama, kad xbox one žaidimai prives jus prie bemiegių naktų, tikriausiai, kad nereikėtų iš karto dėl to išgyventi pernelyg daug – pažymima, kad itin dažnais atvejais galima paprasčiausiai laiką, skiriamą poilsiui, pritaikyti būtent taip, o ir tuomet spręsti, ar tokia poilsio alternatyva jus tenkina, ar priešingai – kenkia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *