Gesintuvų patikra – įmonės saugumui

Kiekviena įmonė tiri kuo daugiau dėmesio skirti saugumui, kadangi tik tai gali užtikrinti, kad darbuotojai galės darbo vietoje visiškai atsipalaiduoti ir tuo pačiu pavyks išvengti bet kokių galimų nelaimių, kurios kartais gali atsitikti darbo vietoje.

Gesintuvai – svarbiausi

Dažniausiai nelaimės yra susijusios su gaisrų pavojumi ir tokiu atveju geriausias pagalbininkas yra gesintuvas, kuris gali padėti susitvarkyti su gaisru patiems. Problema ta, kad dažniausiai metų metais naudojami gesintuvai nebebūna funkcionalūs. Alternatyva, pagal yra gesintuvų patikra, kurią atlieka specializuota komanda. Jos tikslas yra užtikrinti, kad visi gesintuvai puikiai veiks ir tuo pačiu atsitikus nelaimei visada bus žinoma – kokio daikto pirmiausia reikia.

Kiek kainuoja gesintuvų patikra?

Gana gajus mitas, kad gesintuvų patikra yra labai brangi paslauga. Daugeliui žmonių taip atrodo tik todėl, jog patikros pavadinimas skamba labai rimtai, o kainų jie niekada ir netikrino, tik tiki mitais. Patikrinti kainas yra labai paprasta internete ir tai nereikalauja daug laiko. Paprasčiausiai įvertinkite, kiek kainuoja gesintuvo tikrinimas, taip pat, pasiskaičiuokite, kiek gesintuvų yra biure. Kaina ne tokia didelė, tačiau apsauga – maksimali. Puiku? Net labai.

Skaityti straipsnį “Gesintuvų patikra – įmonės saugumui” »