Lėktuvų bilietai pigiau, bet ar saugu?

Kad perkant internetu lėktuvų bilietai pigiau – visiems seniai aišku, tačiau ar tai saugus būdas pirkti? Ar sumokėję savo sunkiai uždirbtus pinigus galite būti tikri, kad tikrai išskrisite – jūsų pinigai neatsidurs nedorų verslininkų kišenėse, o jūs – prie suskilusios geldos? Iš tiesų – pirkti lėktuvų bilietus internetu yra pakankamai saugu, nes iš esmės kelionių agentūros, kurios pardavinėja tokius pat bilietus daro tą patį – t.y. juos jums užsako internetu, tačiau už savo paslaugas dar pasiima ir papildomus mokesčius. Tačiau čia pateiksime kelis patarimus, kuriais vadovaujantis galite pasinaudoti ir būti šimtu procentu tikri dėl savo pirkinio.

Bilietai lėktuvoPirmiausia interneto portale, kuriame planuojate pirkti bilietus pasitikrinkite ar yra visi kontaktai ir leidimai, būtini tokiai veiklai vykdyti. Lėktuvų bilietais Lietuvoje prekiauti gali ne tik turizmo agentūros, tačiau ir įmonės ir net fiziniai asmenys, kurie yra tinkamai įforminę savo veiklą. Todėl pasitikrinkite tiek prekeivį, tiek ir paieškokite atsiliepimų apie pardavėją internete. Lietuviai retai giria, tačiau jei nerasite neigiamų atsiliepimų ar komentarų – iš tokio pardavėjo galite pirkti bilietus.

Antras svarbus kriterijus yra tas, kad svetainė visą pirkimo procesą vykdytų automatizuotai. Tai reiškia, kad jokiu būdu neužsakinėkite bilietų elektroninių paštu, neveskite pinigų atsiuntus sąskaitą, o naudokitės tomis bilietų paieškos sistemomis, kurios automatiškai pateikia pasiūlymus pagal jūsų pačių nustatytus kriterijus ir leidžia apmokėti už bilietus elektronine bankininkyste arba kreditine kortele. Tai reiškia, kad šis pardavėjas turi sutartis mažiausiai su dviem tiekėjais ir jokių finansinių ar reputacijos problemų neturi – pirmiausia, didieji lėktuvų bilietų tiekėjai dirba tik su patikimais partneriais, o bankai ir el. bankininkystės sistemos neleidžia vykdyti pinigų pervedimų tiems, kas turi nemalonumų dėl savo veiklos ar finansinių operacijų.

Na, o jei dar abejojate – galite paskambinti portalo nurodytais kontaktiniais telefono numeriais ir pasišnekėti su kelionių konsultantais. Jeigu jie atsiliepia – tai jau reiškia, kad įmonė funkcionuoja, o jei atsiliepė – galite pasiklausinėti apie jų veiklą klausimų, kurie jums padės jaustis labiau užtikrintiems.

Taigi, norėdami sutaupyti savo laiko ir pinigų – jūs drąsiai galite naudotis bilietų pirkimo internetu paslauga. Jeigu turite dvejonių – visuomet galite atlikti asmeninę „patikrą“, kurios esminius punktus mes jums suminėjome viršuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *