Per mėnesį atlikome vonios remontą

Tvarkome voniasKas galėtų pasakyti, kad vonia, kurioje dabar esame, yra ta pati, kurioje buvome ir prieš mėnesį? Remontas su minimaliomis išlaidomis, nauji vonios baldai, keletas teptuko brūkštelėjimų ir namų interjeras vonioje pasikeičia neatpažįstamai. Ką pakeitėme ten, kur viskas atrodė jau neišgelbėjamai blogai?

Sienų apdaila

Seniau sienos buvo nevienodos. Didelė dalis jų buvo tiesiog medinės, tapetuotos tokiais baisiais nuplaunamais tapetais. Kaip ir nėra ko plauti tų tapetų, bet tas pavadinimas reiškia, kad tapetai yra atsparūs drėgmei, todėl jais gali tekėti kažkokie garai, taip pat gali ir kitokie dalykai darytis. Prisimenu dar vaikystėje su tais tapetais turėjau daug bėdos. Kartais man patikdavo juos plėšyti ir lupti – neatrodė, kad darau kažką blogo. Kai tėvai pričiupo, gavau pylos. Dabar tie tapetai jau nuo daug metų atrodė tikrai prastai ir reikėjo kažką daryti, kad sienos atrodytų pakenčiamai. Be to, jie buvo skirtingų spalvų. Ten, kur kažkada vaikystėje nulupinėjau, užklijuota kitokia spalva.

Grindų apdaila

Daug dėmesio teko skirti grindims. Iš pradžių meistrai sakė, kad čia tik reikės nuėmus linoliaumą užpilti šiek tiek pagrindo ir užklijuoti lenteles. Tačiau nuėmus linoliaumą paaiškėjo, kad dar ne laikas ploti dailylentėms. Mat visos grindys buvo išpuvę, o po jomis jau veisėsi ir pelėsis. Tai reiškė tik vieną didelę bėdą – kad reikės dėti naujas grindis. Dėl to remontas neplanuotai užsitęsė ilgiau.

Nauji baldai

Aišku, daugiausiai grožio čia suteikia nauji vonios baldai. Visų pirma, atsisakėme didelės keramikinės vonios, nes nutarėme, kad mes joje iš tiesų beveik niekada nesimaudome. Tačiau buvo įrengta itin patogi dušo kabina. Tokia, kokioje galima maudytis beveik visai nesitrankant į sienas. Mat tų sienų nėra. Yra tik užuolaida, kabanti tada, kai jos reikia. Kai maudaisi, atsistoji į kampą ir užsitrauki tą užuolaidą. Grindys specialiai taip įrengtos, kad jomis vanduo suteka į tam tikrą skylę. Dar iš naujų baldų vonią, žinoma, labai atgaivino spintelių rinkinys. Viena kreiva spintelė su gražiu veidrodžiu ir spintelė su kriaukle. Taip pat, ko anksčiau nebūdavo, čia įrengta bidė. Jeigu seniau būdavo tkklozetas, tai dabar šalia jo stovi ir jo „mažasis broliukas“. Ir tai dar ne viskas – nauji baldai būtinai pasieks ir kitas namų vietas, nes namų interjeras turi atsinaujinti ir gražėti visur, o ne tik vonioje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *