Ruošiamės vasarai: aksesuarai internetu

AksesuaraiKas jau kas, bet aksesuarai internetu gali būti įsigyjami labai lengvai. Nesunku iš nuotraukos suprasti, ar jie atitiks jūsų poreikius. O įsigijus, nenustebins jų netinkamas dydis ar kas nors kita. Tai vis tiek visuomet bus tai, ką išsirinkote, tad ir grąžinti nereikės. Kavos pertraukėlių metu darbe verta pasidaryti interneto parduotuvėse stilingų aksesuarų šiems metams. 2018 metų madingi aksesuarai – džiaugsmas jūsų širdžiai.

Viduramžių stiliaus papuošalai

2018 metais renkantis papuošalus galima praverti močiutės skrynelę arba internetu užsisakyti naujų viduramžių stiliaus papuošalų. Tegul karaliauja barokas su savo visu blizgančiu pertekliumi, dabar tokie aksesuarai vėl madingi.

Skrybėlės

Vasarą reikia prisidengti galvą nuo saulės ir madingiausias aksesuaras, kuris čia gali praversti – tai daili skrybėlė. Kiekviena dama jaučiasi tikra dama, kuomet eina su skrybėle. Vienintelė problema – išmokti taip parinkti šukuoseną, kad ir su skrybėle plaukai atrodytų puikiai, o skrybėlė gerai laikytųsi. Madingos dviejų spalvų ne šiaudinės, o audinio skrybėlės, taip pat kareiviško stiliaus kepurės.

Skarelės

Nors mes dar puikiai prisimename savo slaviškas močiutes su skarelėmis ant galvos, dabar tokios skarelės madingos visai kitame kontekste. Jeigu nepatinka skrybėlė, gal patiks kitas aksesuaras – daili skarelė. Ją patogu dėvėti, nes apsaugoja nuo saulės, o drauge tai yra stilingas aksesuaras.

Akiniai nuo saulės

Kokia gi vasara be akinių nuo saulės? Dabar madingi apvalūs akiniai nuo saulės, gali būti su spalvotais stiklais, labai plonais rėmeliais. Tai tikrai gražus ir stilingas dalykas, kuris drauge ir labai praktiškas. Rinkitės tokius akinius nuo saulės, kurie būtų ne tik stilingas aksesuaras, bet ir kurie puikiai sulaikytų UV spindulius, turėtų tai patvirtinantį sertifikatą. Priešingu atveju, gali tekti pasigailėti. Mat akiniai nuo saulės visada reiškia tai, kad jūsų akių vyzdžiai labiau išsiplečia (nes prietema). Todėl geras UV filtras turi neleisti žalingiems spinduliams patekti į per puikiai išsiplėtusį vyzdį.

Rankinės ant vieno peties

Keletą metų stilingiausiu aksesuaru buvusi kuprinė dabar nustoja karaliauti. Į madą grįžta patogios didelės ir mažos rankinės su ilga rankena ant vieno peties arba nešiojamos įstrižai per petį. Kaip bebūtų, tai visgi dalykas, reikalingas norint patogiai su savimi nešiotis daiktus, todėl ir nešiosite rankinę taip, kaip bus patogu.

Daug žiedų ir daug apyrankių

Dabar madinga, kada rankos tampa lyg skimbsinti žiedų ir apyrankių pakaba. Dar madinga pasidaryti tatuiruotes arba indiškus piešinius su chna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *