Ką pasiimti į laivą?

Kartais linksmai šventei ar savaitgaliui labai padėti gali laivų nuoma. Išsinuomoję laivą galite keliauti pagal pasiūlytą maršrutą bei mėgautis įvairiomis pramogomis. Kaip pasiruošti, kad laivų nuoma būtų maloni? Kaip išsirinkti tinkamiausią maršrutą? Keletas nuorodų jums padės susiplanuoti tikrai kokybišką poilsį.

Pasirinkite atstumą

Mes savo šalyje turime tik nedidelę prieigą prie jūros – tik nedidelį jos krantą. Tačiau nepaisant to, kad atstumas nedidelis, kelionės vandeniu gali būti įspūdingos, kaip ir kelionės pajūriu. Galima plaukti iš Klaipėdos palei Kuršių Neriją, galbūt į pasirinktą tašką – Nidą, Preilą ar kitur. Galima tiesiog plūduriuoti per daug nenutolus nuo kranto ir rengti laive savo vakarėlį. Taip pat laivų nuoma teikiama ir pramoginei žvejybai, kada kapitonas siūlo plaukti šiek tiek toliau – ten, kur yra didesnė žuvies pagavimo tikimybė. Tad prieš plaukiant verta pirma pasiplanuoti maršrutą ir pažiūrėti, kokius juos siūlo laivų nuomos įmonės.

Pasirinkite laivą

Laivą rinktis vertėtų pagal tai, kur plauksite, kas plauksite, ir kodėl. Vieni laivai yra žvejybiniai, jie netviska prabanga, tačiau yra labai funkcionalūs ir puikiai tinka sav žvejybos misijai atlikti. Kiti laivai yra kitokie. Didžiausi, prabangiausi lavai gerai tiks didelei kompanijai ir didelei šventei atšvęsti, tarkime, vestuvėms. Įmonės, kurios nuomoja laivus, jums pateiks savo variantus.

Pasirinkite užkandžius

Paprastai laivuose galima pasirinkti tikrai unikalų maisto meniu. Čia nerasite picų ar makaronų, tačiau galėsite save ir svečius nustebinti jūros gėrybėmis, žuvimi ir kitais neįprastais skanėstais. Tereikia pasirinkti, kokių užkandžių norėsite. Kai kurie gali būti pateikiami laive, kiti gali būti suderinti su jūsų užsakymu ir juos jums reikės užsisakyti iš anksto, o suvalgyti galbūt išlipus iš laivo ir nuėjus iki kokios trobelės krante, kur galbūt bus pateikiama visa plati jūrinė virtuvė. Svarbiausia, kad pasirinktumėte tokį maistą, kurį tikrai mėgstate, o galbūt ir išbandytumėte kažką visai naujo.

Pasirinkite pramogas

Kaip jau minėjome, laivas gali jus išvežti į tikrą žvejybą, o gali tiesiog parodyti vaizdingas apylinkes ir gražius krantus. Taip pat laive galima užsisakyti ir koncertą, šokius ar kitas pramogas. Prieš išplaukdami nepamirškite to ir susiplanuokite veiklas.

Susikraukite tinkamą lagaminą

Žinoma, plaukimas laivu yra ne tas pats, kas pasivaikščiojimas Laisvės alėja vakare. Tačiau tokiais specifiniais dalykais kaip gelbėjimosi liemenės jums rūpintis nereikės, nes tai jau bus laive. Tiesiog apsirenkite patogiai ir būkite pasiruošę sušlapti esant tokiam orui, ar atlaikyti šaltesnį vėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *