Naujos statybos Vilniuje: kokiais kriterijais vadovautis?

Statybų darbaiVilnius – vienas sparčiausiai augančių Lietuvos miestų, kuriame nuolatos vykdomi nauji statybų projektai. Iš kitos pusės, rasti visus klientų lūkesčius atitinkančią gyvenamąją vietą tampa kur kas sudėtingiau – su didele pasiūla auga ir pasirinkimo galimybės. Naujos statybos Vilniuje orientuotos į individualius pirkėjų pageidavimus ir siekia realizuoti šiuolaikinio miesto gyventojo poreikius. Nekilnojamojo turto ekspertai ragina neskubėti ir prieš priimant sprendimą įvertinti kelis esminius atrankos kriterijus.

Rinkitės atsakingai

Konkrečiu atveju nekilnojamojo turto įsigijimui keliami individualūs reikalavimai, tačiau tam tikri būsto atrankos bruožai yra vienodai svarbūs visiems pirkėjams. Šiuo atveju išskiriama būsto kaina, namų lokacijos vieta ir daugiabučių kokybė. Jei minėtoji sritis jums kelia daug klausimų ir abejonių, siūlome pasitarti su NT brokeriais, kurie patars dėl konkrečiai jums tinkamo sprendimo.

Nekilnojamojo turto kaina

Nors kalbant apie nekilnojamojo turto pasirinkimo kriterijus, kaina paprastai nėra minima, brokeriai teigia, kad būtent šitas klausimas turėtų būti aptariamas pačioje svajonių namų paieškos pradžioje. Racionaliai įvertinkite savo finansines galimybes, kad būtumėte tikri, jog naujų namų pirkimas netaps sunkiai pakeliama našta, nepakeis jūsų ir jūsų šeimos gerovės. Jei jums reikalinga paskola, pasikalbėkite su bankais ar kredito teikėjais, kad galėtumėte numatyti preliminarią sumą pinigų, kurią galite skirti šiam pirkiniui. Nepamirškite pagalvoti apie papildomas išlaidas, pvz., namų įrengimą, dokumentų tvarkymą ir t. t. Tik žinodami, kokią sumą pinigų galite skirti pirkiniui, galėsite dėliotis esminius būsto paieškos planus.

Būsto lokacija ir kokybė

Vilnius – didžiausias Lietuvos miestas, kuriame susisiekimas piko metu gali tapti tikru išbandymu nervams. Kad išvengtumėte šių rūpesčių, iš anksto pagalvokite, ar nusipirkę butą lengvai pasieksite darbovietę? Prekybos centrus? Vaikų darželį? Mokyklą ar kitas jums aktualias vietas? Siūlome pasidomėti tiek viešojo transporto susisiekimo galimybėmis, tiek kelionėmis nuosavu automobiliu. Vertinant nekilnojamojo turto lokaciją, būtina atkreipti dėmesį į aplinką, pvz., jei norite gyventi apsupti ramybės, tačiau netoli pulsuojančio miesto ritmo, siūlome pagalvoti apie modernų Amber City projektą – tai unikali gyvenvietė, kurioje namai išsidėstę aplink didelį vidinį kiemą su poilsio erdvėmis ir vaikų žaidimų aikštelėmis. Jaukiai apželdinta aplinka ir patogūs suoliukai, pasivaikščiojimų takai ir dviračių takeliai garantuos malonų laisvalaikį ir ramų poilsį. Kad jaustumėtės komfortiškai ir užtikrintai, rinkitės tik aukštos kokybės namus, kuriuos įrengiant išskirtinis dėmesys buvo skiriamas gyvenamosios erdvės funkcionalumui, šilumai ir šviesai. Siekiant mažinti šilumos išlaidas, rinkitės būstą su reguliuojama šilumos kontrolės sistema.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *