Renkamės butą senamiestyje

Ne tik lietuvius, bet ir užsieniečius vilioja nauji butai Vilniuje senamiestyje. Tai visgi dalykai, kuriuos norėtųsi turėti ir galėti laivai gyventi. Juk prestižinėje vietoje esantis būstas – visada gera investicija. Tačiau dėl šios pačios priežasties, jis turi ir savo kainą. Taigi, apsvarstykime, ką galima įsigyti Vilniaus senamiestyje. Taigi, jeigu norite tokių butų, tuomet turite apie viską galvoti jau dabar, o ne atidėti svarbius reikalus paskutinei akimirkai.

Paupyje – naujos statybos name

Butai SenamiestyjeJeigu norite patys kokybiškiausio sprendimo ir geriausio būsto Senamiestyje, kuriame galėtumėte planuoti ir savo patogų gyvenimą, tuomet reikėtų ieškoti būsto naujos statybos name. Tokie naujos statybos namai dabar yra aktyviai statomi ir tikrai galima rasti kažką gero ir sau. Tereikia domėtis esamais statybų projektais, ir viskas bus gerai. Naujos statybos namas – tai nauja knyga ir naujas puslapis jūsų gyvenime, ir jūs būtinai turite orientuotis tik į tokius pirmos klasės, aukštos rūšies pasirinkimus, jeigu kišenė leidžia. Galima rasti puikių naujų kvartalų Paupyje, prie Vilnelės, ir mėgautis gražiu gyvenimu.

Sename paveldo objekte

Kitas pasirinkimas, kuris nebus toks švarus, tačiau vis tiek turės ypatingo žavesio – tai buto sename Senamiesčio name pirkimas. Tai dalykas, kurį galima padaryti tuomet, kai jums patinka senoviška architektūra, seni pastatai, namai. Tai suteiks jums daug jaukumo ir noro prisiminti kažkokią istoriją. Žinoma, su senais pastatais būna labai daug klasikinių problemų: pastato nesandarumas, pralaidumas, taip pat ir tas dalykas, kad visgi tokiame pastate yra visokio pelėsio, parazitų, kaupiasi galbūt drėgmė. Gali būti per mažai šviesos ir langai gali neatitikti dabartinių jūsų poreikių, kai mes jau puikiai žinome ir suprantame, kaip gerai yra per langus gauti kuo daugiau šviesos. Be to, tokių senų paveldo teritorijoje esančių objektų restauravimas visgi yra nepigus dalykas ir norint jį turėti, reikės daug kuo pasirūpinti.

Pylimo g. Pusrūsyje

Pats pigiausias variantas – tai iš varžytinių perkami prastos kokybės pusrūsiai Pylimo g., kurie garsėja ne pačia geriausia praeitimi… Aišku, tas pigus variantas vis tiek bus toks brangus, kad už tiek nupirktumėte visą naują sodybą kur nors regionuose. Būste, pirktame iš varžytinių, apskritai gali būti tikrai daug įvairių problemų, ir jūs nenorėsite jų turėti. Taigi, reikės galvoti, ką daryti, kad jų visgi būtų kuo mažiau. Neįrengtoje palėpėje irgi galima kažką įsirengti, bet tai labai didelių pastangų reikalaujantis projektas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *