Akių grožis – ką dar galime dėl savęs padaryti?

Pažvelgę į veidą labiausiai užhipnotizuoti liekame, jeigu į mus atsakomai žvelgia gražios akys. Tokios priemonės ir paslaugos kaip eyebrow embroidery London, microblading eyebrows yra populiarios Didžiojoje Britanijoje, siekiant sukurti gražų akių įspūdį. Norite kerinčio žvilgsnio? Pasitelkite dirbtines priemones, nes gamta niekam neduoda tiek, kiek suteikia dirbtinės priemonės.

Populiari paslauga – blakstienų priauginimas ir antakiai

AntakiaiVienas gražiausių dalykų akių srityje – didelės riestos, sodrios blakstienos. Moterys naudoja kasdien akių tušą, šešėlius, pieštuką, žymeklį ir riečia blakstienas specialiomis žnyplėmis. Taip pat daug dėmesio skiriama ir antakių formai, nes jie pešiojami, piešiami ir kt. Tokios specialios kosmetologės atliekamos paslaugos kaip minėtosios gali suteikti kerintį žvilgsnį iškart. Antakiai nebus išsipešioję ir netvarkingi, nelygios formos. Jie įgis nuolatinę gražią išvaizdą, bus sodrūs, pasirinktos formos, švelnūs ir gražūs. O priaugintos blakstienos iškart panardins akių spindesį į nepaprastą grožio apsuptį.

Permanentinis akių makiažas

Toms, kurios tiesiog nekenčia leisti valandas prie veidrodžio, tačiau gražaus efekto nori, puikiai tinka ilgalaikis makiažas – semi permanent makeup London, microblading. Priklausomai nuo to, koks makiažas pasirenkamas, jis gali laikytis ilgai, labai ilgai, kelias savaites ar mėnesius. Tokią paslaugą dažnai moterys leidžia sau įvairių švenčių proga, o paskui tai laikosi ant veido ir ilgiau. Taigi, net ryte pabudusios gali atrodyti puikiai. Dažniausiai tai visų pirma būna akių, antakių makiažas, tačiau kartais ir lūpų.

Plastinės akių operacijos

Jeigu tokiomis procedūromis kaip microblading nesukursite viso norimo grožio, tai dar galite daug ką gauti tiesiog su plastine operacija. Kartais makiažas ir visokie priauginimai yra bejėgiai prieš negražius žmogaus bruožus. Tačiau tokiu atveju padeda grožio peilis. Pavyzdžiui, populiarus pasirinkimas – plastinė akių operacija, kurios metu yra pakeliami akių vokai, sumažinamos odos kiekiai ir dėl to senas pavargęs žvilgsnis iškart tampa patraukliu ir žvaliu. Kartais labiau praverčia visos odos ant kaktos patempimas, tada pakyla ir antakiai, ir akių vokai. Įdomu tai, kad Rytuose žmonės darosi priešingas operacijas – jiems kaip tik reikia daugiau odos ant akių, nes jie atrodo tarsi be akių vokų. O mums tai būtų tikra egzotika, labiau daugumą vargina per didelis odos kiekis ant akių, tad su juo ir būna labiausiai kovojama. Taigi, jeigu norite būti graži ar gražus, tereikia pinigų paslaugoms, noro ir pasiryžimo kažką pakeisti ir viskas, ko norite, taps realybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *