Plaukų šalinimas lazeriu – dėmesio verta inovacija. Ar tinka visoms?

Daugelis moterų nori, kad jų kūno oda atrodytų nuostabiai, kad nebūtų nei vieno plaukelio, kuris labai erzina. Dėl to skuta kasdien ir taip dirgina odą, kuri metų eigoje nebe tokia graži, ne tokia elastinga. Ką daryti tokiu atveju, kai norisi tos gražios odos, tačiau paprasčiausiai nėra laiko kasdien skusti arba matoma to neigiama įtaką odai? Išeitis yra plaukų šalinimas lazeriu, kuris šiuo metu vadinamas inovacija keičiančią žmonių gyvenimus.

Netinka toms, kurių oda jautri

Nors dažniausiai minima, kad toks šalinimo būdas tinka daugeliui, tačiau reikia nepamiršti, kad tos moterys ir tie vyrai, kurie turi jautrią odą – dažniausiai turi rinktis iš kur kas mažiau plaukelių šalinimo opcijų. Ir netinka ne tik lazerinis šalinimas, tačiau taip pat ir depiliavimas po kurio dažniausiai oda tampa labai sudirgusi. Štai todėl reikia pirmiausia pasikalbėti su specialistu, kuris atlieka tokią procedūrą, o tik tada nuspręsti – ji tinka Jums ar ne.

Kiek kainuoja plaukelių šalinimas lazeriu?

Mitas, kad plaukų šalinimas lazeriu kainuoja labai brangiai. Tikrai ne. Patogu, kad šiuo metu kainas galima rasti internete. Tai leis kur kas paprasčiau įvertinti – ar Jums tai tinka. Galiausiai, internete galima kur kas paprasčiau pamatyti ir akcijas, kurios leis sumokėti mažiau, tačiau būti rami, kad procedūra bus puiki.

Kūno zonoms

Plaukų šalinimas lazeriu yra puikus pasirinkimas labai įvairioms kūno zonoms. Nors dažniausiai minimos yra kojos, tačiau galimybės – tikrai kur kas platesnės.

  1. Pirmiausia, kaip jau minėjome, dažniausiai pasirenkama kojoms.
  2. Tačiau tinka ir pažastims.
  3. Taip pat ūsiukams virš lūpos.
  4. Geras pasirinkimas ir bikinio zonai.

O kurio varianto reikia Jums? Tai lemia ir kainą.

Kiek reikės susitikimų su specialiste?

Žinoma, susitikimų su specialistu skaičius kinta. Tačiau reikia nepamiršti, kad kiekviena situacija yra unikali ir tuo pačiu kiekvienu atveju profesionalas dažniausiai pasiekia aiškias gaires – kiek gali reikti susitikimų, kad poveikis būtų.

Sunku atsakyti, tačiau faktas, kad po karto nebus viskas. Visgi, daugelis moterų džiaugiasi, kad jau po karto plaukeliai yra kur kas plonesni, tad matyti efektas, kurios yra siekiama.

Odos priežiūra po procedūros

Gera specialistė viską Jums pasakys, tad pačiai tikrai nereikia spėlioti – kaip reikia odą prižiūrėti po visko. Tačiau dažniausiai tai įvairūs ritualai, kurie ją ramina ir tuo pačiu tokie, kurie padeda išvengti sudirginimo. Štai todėl siūlome rinktis drėkinančias procedūras po visko. Galima, žinoma, jas atlikti ir namuose.

Ne visada pasiekiamas norimas efektas?

Deja, ne visada rezultatas yra toks, kokio reikia arba pačių procedūrų kiekis turi būti toks didelis, kad paprasčiausiai moters metą darbą viduryje kelio. Visada geriausia daryti planą su specialiste, o ne pačiai bandyti ieškoti metodų, kurie gali pagreitinti plaukelių nykimą ar panašiai. Yra tokių atvejų, kai plaukai per tankūs. Tačiau jie – reti.

Svarbiausia yra bandyti. Daugeliui moterų patinka, kad pasiekiamas rezultatas yra geras ir tuo pačiu galima pamiršti apie plaukelių skutimą arba depiliavimą, kuris yra skausmingas, tad dažniausiai – labai erzinantis ir tuo pačiu varginantis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *